CENA NEMOVITOSTI ČINÍ 3.790.000,-Kč vč. veškerého realitního a právního servisu

EXKLUZIVNÍ NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

PRODEJ RODINNÉHO DOMU O DISPOZICI 5+1

PODOLÍ U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Dovolujeme si vám nabídnout ke koupi samostatně stojící rodinný dům se druhým stavebním místem, který se nachází v okrajové části obce Podolí u Uherského Hradiště. Rodinný dům je v původním stavu a postaven na pozemku o celkové rozloze 976 m2. Jak popisujeme v úvodu, jeho nesmírnou výhodou je potenciál rozdělení s využitím dalšího stavebního místa.

Celková užitná plocha tohoto dvoupodlažního rodinného domu, včetně suterénu a teras činí komfortních 242,13 m2 a jeho základní dispozice je 5+1. Součástí rodinného domu je rovněž menší vinný sklep a hospodářské zázemí s garáži, které nabízí další užitnou plochu téměř 100 m2. Rodinný dům má kromě parkovací kapacity v garáži rovněž možnost parkovat dva až tři osobní vozy přímo před domem a to na vlastním přístupovém pozemku.

První podzemní podlaží domu o celkové ploše 73,64 m2 tvoří schodiště se vstupní chodbou, 3 skladové prostory, kotelna a místnost s novým darlingem, který je určen pro čerpání vody ze studny, která je využívaná pro celý chod nemovitosti.

První obytné patro o celkové ploše 82,43 m2 tvoří schodiště, prostorná vstupní hala, ložnice, kuchyňské zázemí s jídelnou a spíží, koupelna, obývací pokoj, samostatná toaleta a zadní vstup na zahradu.

Druhé obytné patro disponuje užitnou plochou 76,01 m2 a nabízí vstupní chodbu, dva dětské pokoje, pracovnu a půdní prostory, které nabízí další stavební využití. V půdní části mohou vzniknout minimálně další 2 pokoje, mezonetový ateliér či samostatná bytová jednotka.


TECHNICKÉ PARAMETRY:

Základové konstrukce rodinného domu jsou řešeny betonovými pásy. Hlavní konstrukce domu z cihelného zdiva bez zateplení. Okna a dveře v obvodových stěnách jsou původní dřevěná. Stropní konstrukce domu je ve všech částech řešena jako hurdisková do ocelových nosníků. Střešní konstrukce je tvořena dřevěným krovem s pálenou střešní taškou (bobrovka).

V místě stavby je úplná technická vybavenost - el. síť, kanalizace, vodovod i plynofikace, přičemž nemovitost je napojena na kanalizaci, el. síť a plyn. Voda je využívána z vlastní studny, avšak připojení na obecní řád je možné. Vytápění nemovitosti i ohřev teplé vody obsluhuje plynový kotel. Součástí kotelny je rovněž odstavený kotel na tuhá paliva.

Ačkoliv je nemovitost učena k celkové rekonstrukci, krásnou a moderní přestavbou může vzniknout neuvěřitelně krásné a příjemné místo pro rodinné bydlení.


LOKALITA:

Obec Podolí se nachází zhruba 5,5 km od Uherského Hradiště a 11 km od Uherského Brodu. Obec se totiž nachází na hlavním tahu silnice I/50, díky které se pohodlně dostanete do obou měst během několika málo minut.

V obci se nachází vše za základní občanské vybavenosti: Obecní úřad, MŠ a ZŠ, kulturní dům, praktický lékař, knihovna, truhlářství SMETANA, autobusová zastávka, dětská hřiště a mnohá další. Obchod s potravinami či pohostinství je v sousedních Míkovicích. Kompletní a nadstandardní občanská vybavenost je poté v nedalekých Kunovicích či Uherském Hradišti.

Pro více informací o této nemovitosti a pro sjednání osobní prohlídky jsme vám k dispozici na uvedených kontaktech.

Budu se těšit na setkání, Michal Groulík a InStyle Real Estate

NEMOVITOST O CELKOVÉ UŽITNÉ PLOŠE 242 M2


VIZUÁLNÍ NÁVRHY MOŽNÉ PŘESTAVBY


AKTUÁLNÍ DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ NEMOVITOSTI


1. Podzemní podlaží:


1. Nadzemní podlaží:


2. Nadzemní podlaží:

KRÁSNÁ LOKALITA S VÝBORNOU DOPRAVNÍ DOSTUPNOSTÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


KONTAKTNÍ ÚDAJE KANCELÁŘE

Jsme vám k dispozici pro jakékoliv doplňující dotazy.


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, 686 01 Staré Město

Michal Groulík - jednatel

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz

www.reality-instyle.cz

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového


Téměř denně narazím alespoň na jednu nabídku některé z realitních kanceláří a téměř denně kroutím hlavou nad tím, jak je zpracovaná.

Se stále rostoucími cenami nemovitostí opravdu dává smysl, poohlížet se po různých alternativách bydlení. Nikde není přece napsáno, že máte jen dvě možnosti - dům, nebo byt? Dům, nebo byt?
Tomu už dávno odzvonilo. Co takhle mobilní domek?
Přečtěte si o tomto moderním způsobu bydlení více. V článku najdete všechny konkrétní informace, aby jste...