12.000,-- Kč
Sem vložte podnadpis

PRONÁJEM BYTOVÉ JEDNOTKY - UHERSKÉ HRADIŠTĚ


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Nabízíme k pronájmu exkluzivní bytovou jednotku o celkové dispozici 2+KK, která se nachází ve 2.NP bytového domu, který je umístěn v oblíbené části Uherského Hradiště, ulice Prokopa Holého. Komfortně zrekonstruovaná jednotka s užitnou plochou 64 m2 je dispozičně řešena prostornou vstupní chodbou, hlavní ložnicí, koupelnou se sprchovým koutem a hlavní obývací částí s kuchyňským zázemím.

VYBAVENÍ:

Nemovitost se nabízí s veškerým vybavením, které je možné vidět na fotografiích. Majitel ponechává kompletní zázemí kuchyňské linky vč. spotřebičů (lednice, mrazák, trouba, varná deska, digestoř, myčka, varná konvice) a veškerým nábytkem na míru (skříně, pohovka, konferenční stolek, TV stěna, jídelní set a mnohé další). Součástí je rovněž kompletně vybavená koupelna s prostorným sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem, zrcadlem, odkládací skříňkou a menší pračkou.

KOHO HLEDÁME A OD KDY?

Celý budoucí nájemní vztah a jeho podmínky jsou založeny na konkrétním a korektním jednání s vlastníkem nemovitosti.

Hledáme nájemníka, který bude k bytu přistupovat jako ke svému vlastnímu a bude chtít udržovat jeho současný stav nejen kvůli majiteli.

Majitel bytu nabízí na oplátku přátelský přístup, férovost a ochotu pro jakékoliv jednání.

Jednotka bude připravena k předání od 1.6.2020.

PODMÍNKY:

Měsíční nájemné činí částku 13.000,- Kč.

Měsíční zúčtovatelné poplatky za vodu, elektřinu a internet od UPC budou nastaveny na základě osobní a férové domluvy s majitelem nemovitosti v předpokládané výši 2.500,- Kč až 3.500,- Kč.

Vratná kauce bude opět nastavena na základě osobní a férové domluvy.

Prostředí a umístění jednotky a samotného domu odpovídá požadavkům pro moderní a jedinečné bydlení v centru města. Okolí bytového domu disponuje veškerou občanskou vybaveností.

Budu se těšit na osobní prohlídce, Michal Groulík.

PŘÍJEMNÉ OKOLÍ S RYCHLOU DOSTUPNOSTÍ CENTRA


VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


PROSTORNÁ DISPOZICE


ENERGETICKY ÚSPORNÝ DŮM


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.