K DISPOZICI

CENA VŠECH POZEMKŮ JE STANOVENA NA 50,- KČ / M2

CENA UVEDENA BEZ POPLATKŮ ZA PRÁVNÍ A REALITNÍ SERVIS

PRODEJ SOUBORU ZEMĚDĚLSKÝCH POZEMKŮ

STUPAVA - LÍSKOVEC


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÝCH POZEMCÍCH:

Dovolujeme si vám nabídnout ke koupi lukrativní zemědělské pozemky o celkové výměře 11803 m2, které jsou situovány v k.ú. Stupava a v k.ú. Lískovce.

Pro k.ú. Stupava je k prodeji je určen podíl 1/1 na pozemcích parc. č. 975/1 (orná půda o výměře 1244 m2), 1101 (trvalý travní porost o výměře 1482 m2), 1103 (trvalý travní porost o výměře 1619 m2), 1129/10 (trvalý travní porost o výměře 1281 m2), 1150/18 (trvalý travní porost o výměře 487 m2), 1150/37 (ostatní plocha o výměře 84 m2) a 1290/9 (ostatní plocha o výměře 57 m2) - tedy o celkové výměře 6254 m2.

Pro k.ú. Lískovec je k prodeji je určen podíl 1/1 na pozemku parc. č. 1733 (trvalý travní porost) o celkové výměře 5549 m2

Přímo k nabízeným pozemkům vede částečně asfaltová a převážně dlouhodobě zaužívaná zpevněná komunikace.

Zemědělská půda je prověřená a bezpečná investice. Růst její ceny se stabilně drží nad inflací a představuje tak ochranu investic i v dobách, kdy si nejsme jisti budoucím vývojem. Tržní cena půdy každým rokem roste a proto patří do každého správně diverzifikovaného portfolia.

Pozemky je rovněž možné pronajmout místnímu zemědělskému podnikatelskému subjektu.


PARAMETRY ÚZEMNÍHO PLÁNU:

Pozemky jsou dle platných územních plánů pro obce Stupava a Lískovec vedeny v plochách zemědělských.

Hlavní využití je určeno pro zemědělské účely, viniční tratě, sady a zahrady s převažujícím velkovýrobním charakterem obhospodařování.

Přípustné využití je pro stavby a zařízení pro zemědělství s možností oplocení obhospodařovaných zemědělských ploch, viničních tratí, sadů a zahrad. Dopravní a technická infrastruktura slučitelná s hlavním využitím. Malé vodní plochy.


LOKALITA:

Obec Stupava je známa svým lyžařským střediskem s velmi rychlou dopravní dostupnost na hlavním tah silnice I/50 z Trenčína do Brna. Zároveň se během několika málo minut dostanete do Uherského Hradiště, Starého Města, Uherského Brodu, Zlína či Veselí nad Moravou.

Jedinečnost této nabídky vám rádi představíme na osobní prohlídce na které se budu těšit.

Michal Groulík a InStyle Real Estate.

POZEMKY O CELKOVÉ VÝMĚŘE 11803 M2KATASTRÁLNÍ MAPA


Pozemky v k.ú. Stupava:

Pozemky v k.ú. Lískovec:

ZAJIŠTĚNÝ PŘÍSTUP K POZEMKŮM V KRÁSNÉ LOKALITĚ


Přímo k nabízeným pozemkům vede částečně asfaltová a převážně dlouhodobě zaužívaná zpevněná komunikace ve vlastnictví obce Stupava i soukromých subjektů.

CO MŮŽETE NA POZEMKU ZREALIZOVAT?


Bez stavebního povolení vám dokážeme nabídnout plnohodnotný rekreační objekt ARUALL MINI do 22 m2, který je proveden v nejkvalitnějším zpracování. V ceně je zahrnuta kuchyně v dekoru bílá-lesk včetně sklokeramické desky, trouby, myčky nádobí a digestoře, vybavená koupelna a konvektor.

www.aruall.cz

VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového


Téměř denně narazím alespoň na jednu nabídku některé z realitních kanceláří a téměř denně kroutím hlavou nad tím, jak je zpracovaná.

Se stále rostoucími cenami nemovitostí opravdu dává smysl, poohlížet se po různých alternativách bydlení. Nikde není přece napsáno, že máte jen dvě možnosti - dům, nebo byt? Dům, nebo byt?
Tomu už dávno odzvonilo. Co takhle mobilní domek?
Přečtěte si o tomto moderním způsobu bydlení více. V článku najdete všechny konkrétní informace, aby jste...