NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

CENA POZEMKU JE STANOVENA NA 4.990.000,- KČ

CENA UVEDENA VČETNĚ VEŠKERÝCH POPLATKŮ ZA PRÁVNÍ A REALITNÍ SERVIS

PRODEJ POZEMKU PRO INDIVIDUÁLNÍ RODINNOU VÝSTAVBU

OSTROŽSKÁ LHOTA


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉM POZEMKU:

Dovolujeme si vám nabídnout ke koupi lukrativní stavební pozemek o celkové výměře 2025 m2, který je situován v komfortní a nové lokalitě obce Ostrožská Lhota. Pozemek je rovinatý o uliční šíři téměř 25 metrů. Pozemek se nachází v plochách učených k budoucí zástavbě a to v lokalitě, kde se postupně začínají stavět nové rodinné domy a kde do budoucna vznikne kompletně nová ulice rodinné zástavby.

Nesmírnou výhodou pozemku je nachystaný projekt pro vybudování moderního dvojdomu, který je v současné chvíli ve fázi dokončené studie a rozpracovaného projektu pro stavební povolení. Budoucímu majiteli tak budou předány veškeré informace a podklady k možnosti dokončení projekčních a povolovacích činností.

Na hranici pozemku je přivedena asfaltová komunikace a jsou přivedeny inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektřina, plyn). Veškerá vyjádření o existenci a možnosti napojení na inženýrské sítě jsou k dispozici od správců jednotlivých sítí a to na vyžádání v naší kanceláří.

PARAMETRY ÚZEMNÍHO PLÁNU:

Pozemek je dle platného územního plánu obce veden v plochách pro individuální bydlení.

Hlavní využití je určeno výhradně pro stavby a zařízení související s hlavním využitím - tedy výstavba rodinných domů a ostatních doplňujících zařízení přímo související s bydlením v rodinných domech.

Stanovení podmínek prostorového uspořádání pro rodinné domy je následující:

  • Maximální výšková hladina zástavby může činit 2 nadzemní podlaží.
  • Způsob nové zástavby musí zohledňovat charakter okolní a případně původní zástavby.

LOKALITA:

Obce Ostrožská Lhota je dnes velmi oblíbenou lokalitou nacházející pouze pár minut od Uherského Hradiště, Kunovic, Veselí nad Moravou či Uherského Brod. Ostrožská Lhota se stala zajímavou lokalitou pro bydlení zejména pro mladé rodiny a novou výstavbou a rekonstrukcemi starších domů se značně změnil vzhled a oblíbenost celého města.

Občané mají k dispozici veškerou základní občanskou vybavenost. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici mateřskou a základní školu, víceúčelové hřiště, obecní úřad, obchod s potravinami, restaurační zařízení, zastávku autobusu i Českou poštu.

Jedinečnost této nabídky vám rádi představíme na osobní prohlídce na které se budu těšit.

Michal Groulík a InStyle Real Estate

KRÁSNÝ ROVINATÝ POZEMEK O CELKOVÉ VÝMĚŘE 2025 M2


VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


Přímo hranici nabízeného pozemku vede asfaltová komunikace a veškeré inženýrské sítě.

CO MŮŽETE NA POZEMKU ZREALIZOVAT?


Například menší developerský projekt spočívající ve výstavbě moderního dvojdomu, jehož návrh si můžete shlédnout na níže uvedených vizualizacích.

PŘÍJEMNÁ A KLIDNÁ LOKALITA


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového


Téměř denně narazím alespoň na jednu nabídku některé z realitních kanceláří a téměř denně kroutím hlavou nad tím, jak je zpracovaná.

KONTAKTUJTE NÁS

InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, 686 01 Staré Město

+420 604 924 130

instyle@reality-instyle.cz

Facebook

Instagram