CENA POZEMKU JE STANOVENA NA 1.000,- KČ / M2

K DISPOZICI

PRODEJ LUKRATIVNÍHO INVESTIČNÍHO POZEMKU

VE STRHANCI - KUNOVICE


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉM POZEMKU:

Dovolujeme si vám nabídnout ke koupi lukrativní investiční pozemek o celkové výměře 1226 m2, který je situován nedaleko od ulice Ve Strhanci, město Kunovice. Proč je pozemek investiční? Ačkoliv je v současné chvíli veden dle platného územního plánu v plochách zemědělských, dá se v budoucnu očekávat jeho změna do možných zastavitelných ploch.

Pozemek nabízí uliční šíři něco málo přes 10 metrů a délka pozemku poté nabízí téměř 120 metrů. Pozemek je rovinatý a aktuálně se na něm nachází zhruba 30 ovocných stromů. Velikou výhodou pozemku je možný přístup ze dvou stran. Z jedné strany je přístup přes zpevněnou komunikaci města Kunovice a druhý přístup je přes dlouhodobě zaužívanou polní cestu. Orientace pozemku je sever-jih s mírným nakloněním na východ.

V ulici ve Strhanci je úplná technická vybavenost - el. síť, kanalizace, vodovod i plynofikace.

PARAMETRY ÚZEMNÍHO PLÁNU:

Pozemek se dle platného územního plánu města Kunovice nachází v plochách zemědělských specifických Z.1.

Hlavní využití je určeno pro viniční tratě, sady a zahrady.

Přípustné využití je pro stavby a zařízení pro zemědělství s možností oplocení obhospodařovaných viničních tratí, sadů a zahrad. Dopravní a technická infrastruktura slučitelná s hlavním využitím. Malé vodní plochy.

LOKALITA:

Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nabídky. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: centrum města, mateřskou i základní školu, dětské a sportovní hřiště, obchodní zónu, zastávku MHD a mnohá další.

Lokalita města Kunovice vám také díky své poloze nabízí velmi rychlou dopravní dostupnost na hlavním tah silnice I/50 z Trenčína do Brna . Zároveň se během několika málo minut dostanete do Uherského Hradiště, Starého Města, Uherského Brodu, Zlína či Veselí nad Moravou.

Jedinečnost této nabídky vám rádi představíme na osobní prohlídce na které se budu těšit.

Michal Groulík a InStyle Real Estate

KOMFORTNÍ POZEMEK O CELKOVÉ VÝMĚŘE 1226 M2INFORMACE Z ÚZEMNÍHO PLÁNU MĚSTA KUNOVICE


ZAJIŠTĚNÝ PŘÍSTUP K POZEMKU


Přímo na ulici Ve Strhanci navazuje zpevněná komunikace ve vlastnictví města Kunovice. Skrze tuto zpevněnou část se dostanete na přední část nabízeného pozemku, která přímo navazuje na rodinnou zástavbu ulice Ve Stranici. Druhý přístup k pozemku je přes dlouhodobě zaužívanou polní cestu. 

VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového


Téměř denně narazím alespoň na jednu nabídku některé z realitních kanceláří a téměř denně kroutím hlavou nad tím, jak je zpracovaná.

Se stále rostoucími cenami nemovitostí opravdu dává smysl, poohlížet se po různých alternativách bydlení. Nikde není přece napsáno, že máte jen dvě možnosti - dům, nebo byt? Dům, nebo byt?
Tomu už dávno odzvonilo. Co takhle mobilní domek?
Přečtěte si o tomto moderním způsobu bydlení více. V článku najdete všechny konkrétní informace, aby jste...