NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

CENA POZEMKU JE STANOVENA NA 490.000,- KČ

CENA JE DÁLE UVEDENA VČETNĚ VEŠKERÝCH POPLATKŮ ZA PRÁVNÍ A REALITNÍ SERVIS

PRODEJ POZEMKU PRO STAVBU REKREAČNÍHO OBJEKTU

BŘESTEK


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉM POZEMKU:

Dovolujeme si vám nabídnout ke koupi lukrativní rekreační pozemek o celkové výměře 592 m2, který je situován v k.ú. Břestek. Pozemek je z jedné části svažitého charakteru a v rovinaté části se na něm nachází starší zahradní domek

V lokalitě je zřízena přípojka elektřiny s dokončeným a osazeným elektroměrem přímo na nabízeném pozemku. K nabízenému pozemku vede částečně asfaltová a převážně dlouhodobě zaužívaná zpevněná komunikace ve vlastnictví obce Břestek.

Rekreační půda je prověřená a bezpečná investice. Růst její ceny se stabilně drží nad inflací a představuje tak ochranu investic i v dobách, kdy si nejsme jisti budoucím vývojem. Tržní cena podobných pozemků každým rokem roste a proto patří do každého správně diverzifikovaného portfolia.

PARAMETRY ÚZEMNÍHO PLÁNU:

Pozemky jsou dle platného územního plánu obce Břestek vedle v plochách individuální rekreace - tzv. zahrádkářské osady.

Hlavní využití je určeno výhradně pro stavby určené k individuální rekreaci (zahrádkaření) - tedy zahrádkářské chaty spojené s plochy zahrad či sadů.

Stanovení podmínek prostorového uspořádání pro zahrádkářské chaty je následující:

  • Celková zastavěná plocha může činit maximálně 25 m2.
  • Výška stavby může činit maximálně 6 metrů nad terénem (1.NP a podkroví).
  • Koeficient zastavění pozemku K (poměr zastavěné plochy k celkové ploše pozemku) činí K=0,04.

LOKALITA:

Obec Břestek je velmi oblíbenou lokalitou nacházející pouze pár minut od Uherského Hradiště. Břestek se stal zajímavou lokalitou pro bydlení zejména pro mladé rodiny a novou výstavbou a rekonstrukcemi starších domů se značně změnil vzhled a oblíbenost celé obce.

Občané mají k dispozici základní občanskou vybavenost, kterou tvoří obecní úřad, potraviny, restaurační zařízení a nespočet sportovních aktivit blízkého okolí. Pouze 5 minut vás bude dělit od krásných míst Slováckého regionu, jako jsou Bazilika Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje na Velehradě, která je nejvýznamnějším poutním kostelem České republiky. Dále Archeoskanzen Modrá, Hrad Buchlov, Rozhledna Salaš či nedaleká zřícenina hradu Cimburk.

Břestek díky svému umístění nabízí velmi rychlou dopravní dostupnost do zmiňovaného Uherského Hradiště, Starého Města, Kunovic, Uherského Brodu či Zlína. Ve směru na Buchlovice dále nabízí rychlý nájezd na hlavní tah silnice I/50 z Trenčína do Brna

Jedinečnost této nabídky vám rádi představíme na osobní prohlídce na které se budu těšit.

Michal Groulík a InStyle Real Estate

POZEMEK O CELKOVÉ VÝMĚŘE 592 M2 V KRÁSNÉ LOKALITĚKATASTRÁLNÍ MAPA


ZAJIŠTĚNÝ PŘÍSTUP K POZEMKŮM


Přímo k nabízeným pozemkům vede částečně asfaltová a převážně dlouhodobě zaužívaná zemědělská komunikace ve vlastnictví obce Břestek.

CO MŮŽETE NA POZEMKU ZREALIZOVAT?


Například vám dokážeme nabídnout plnohodnotný rekreační objekt ARUALL MINI do 22 m2, který je proveden v nejkvalitnějším zpracování. V ceně je zahrnuta kuchyně v dekoru bílá-lesk včetně sklokeramické desky, trouby, myčky nádobí a digestoře, vybavená koupelna a konvektor.

www.aruall.cz

VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového


Téměř denně narazím alespoň na jednu nabídku některé z realitních kanceláří a téměř denně kroutím hlavou nad tím, jak je zpracovaná.

KONTAKTUJTE NÁS

InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, 686 01 Staré Město

+420 604 924 130

instyle@reality-instyle.cz

Facebook

Instagram