4.200.000,-- Kč vč. veškerého právního a realitního servisu

EXKLUZIVNÍ NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

PRODEJ RODINNÉHO DOMU O DISPOZICI 5+1

POLEŠOVICE 494


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Dovolujeme si vám nabídnout ke koupi samostatně stojící rodinný dům, který se nachází v okrajové části vinařské obce Polešovice. Rodinný dům je postaven na pozemku o celkové rozloze 1410 m2 se zastavěnou plochou 145 m2.

Celková obytná plocha tohoto rodinného domu činí komfortních 133 m2 a jeho základní dispozice je 5+1 s prostornou verandou. Součástí rodinného domu je rovněž technický sklep s kotelnou, vinný sklep a průjezd do dvora o užitné ploše přes 60 m2. Rodinný dům má kromě parkovací kapacity v průjezdu rovněž možnost parkovat 2-3 osobní vozy přímo před domem.

Nedílnou součástí nemovitosti je rovněž hospodářské zázemí s menší garáží a dílnou, které nabízí další užitnou plochu téměř 19 m2. V neposlední řadě nabízí rodinný dům stavební potenciál v rozšíření půdních prostor, kde na vás případně čeká k dobudování dalších 143 m2.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Nemovitost prošla v posledních přibližně 20 letech nutnou menší rekonstrukcí, kdy došlo k renovaci střechy, částečnému zateplení domu, výměně části oken, výměně topného systému, renovaci koupelny a dalších menších důležitých částí pro řádný chod domácnosti.

Základy rodinného domu jsou řešeny z prostého betonu. Nosná konstrukce nemovitosti je z cihelného zdiva. Stropní konstrukce je částečně dřevěná a částečně z ocelových nosičů s hurdiskovými deskami. Střecha je po částečné rekonstrukci s betonovou a pálenou střešní krytinou. Okna jsou v hlavních obytných částech nová plastová a částečně původní dřevěná.

V místě stavby je úplná technická vybavenost - el. síť, kanalizace, vodovod i plynofikace, přičemž nemovitost nabízí připojení na el. síť, kanalizaci a plynofikaci. Voda je čerpána z vlastní studny. Vytápění nemovitosti zajišťuje plynový kotel a ohřev teplé vody obsluhuje elektrický bojler.

LOKALITA:

Obec Polešovice se nachází zhruba 10 km od Uherského Hradiště a nabízí velmi rychlou dopravní dostupnost nejen do Uherského Hradiště, ale ve stejném směru i do Starého Města, Kunovic nebo na druhou stranu do Moravského Písku, Kyjova, Strážnice či Hodonína.

V obci se nachází vše za základní občanské vybavenosti: Obecní úřad, Česká pošta, mateřská a základní škola, kulturní dům, praktický lékař, obchod s potravinami, autobusová zastávka, dětská i sportovní hřiště a mnohá další.

Zároveň se v této obci koná v průběhu roku několik vyhlášených kulturních akcí.

Pro více informací o této nemovitosti a pro sjednání osobní prohlídky jsme vám k dispozici na uvedených kontaktech.

Budu se těšit na setkání, Michal Groulík a InStyle Real Estate


NEMOVITOST O CELKOVÉ PODLAHOVÉ PLOŠE TÉMĚŘ 170 M2


KRÁSNÁ LOKALITA OBCE POLEŠOVICE


AKTUÁLNÍ DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ NEMOVITOSTI


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo prohlídky včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem


KONTAKTNÍ ÚDAJE KANCELÁŘE

Jsme vám k dispozici pro jakékoliv doplňující dotazy


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, 686 01 Staré Město

Michal Groulík - jednatel

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz

www.reality-instyle.cz