3.250.000,-- Kč

PRODEJ BYTOVÉ JEDNOTKY K CELKOVÉ REKONSTRUKCI

POD SVAHY 1005 - UHERSKÉ HRADIŠTĚ


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Ve výhradním zastoupení nabízíme k převodu členských práv a povinností prostornou družstevní bytovou jednotku nacházející se ve vyhledávané lokalitě Uherského Hradiště, ulice Pod Svahy. Jednotka se nachází ve 4.NP bytového domu po kompletní revitalizaci.

Dispozičně je jednotka řešena jako 3+1 o podlahové ploše 75,43 m². Jednotlivé části bytu tvoří prostorná vstupní chodba, samostatná toaleta, obývacím pokoj, kuchyňské zázemí, koupelna s vanou, hlavní ložnice s lodžií a dětský pokoj. Velikou výhodou bytu je hlavní centrální chodba, ze které se dostáváte do jednotlivých místností. Pokoje tak nejsou průchozí.

PŘÍSLUŠENSTVÍ A PARKOVÁNÍ:

Nedílnou součástí bytu je prostorná sklepní jednotka, která se nachází v přízemí bytového domu. Další součástí domu je samozřejmě i vlastní kolárna a sušárna.

Parkování pro obyvatele domu je k dispozici na veřejných plochách, které se nacházejí ihned u nemovitosti.

VÝHODY:

Jde sice o starší byt, ale o to více nabízí možností. Například možnost, udělat si ho celý po svém.
Díky celkové rekonstrukci, kterou tato jednotka vyžaduje, se vám nabízí příležitost, vytvořit si ze starého bytu svůj domov snů.
A aby jste si budoucí vzhled bytu dokázaly lépe představit, jsou tu pro vás naše vizualizace.

Ty samozřejmě dokážeme upravit přesně podle vašich preferencí a ty ve finále i realizovat. S rekonstrukcemi máme totiž bohaté zkušenosti a opravdu nás baví.

LOKALITA:

Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: Centrum města, mateřskou, základní i střední školu, nemocnici, lékárnu, Tesco či Lídl, bankovní pobočky, jazykovou školu, cukrářskou výrobnu, dětské hřiště, sportovní hřiště, zastávku MHD a mnohá další. Ve volném čase vám lokalita nabízí rychlou dostupnost k různým sportovištím města, kde jsou k dispozici tenisové kurty, beachová hřiště a koupaliště s víceúčelovými hřišti.

FINANCOVÁNÍ:

Je možné družstevní jednotku zafinancovat? Ano, určitě je to možné a v našem případě jsou možné hned 3 možnosti - Vlastní zdroje, Hypoteční úvěr se zástavou jiné nemovitosti, Překlenovací úvěr ze stavebního spoření a spotřebitelské úvěry.

Předhypoteční úvěr bohužel v našem případě není možný, jelikož jednotku v současné chvíli nelze převést do osobního vlastnictví.

Pro všechny varianty financování jsme schopni zajistit bezproblémové financování.

PŘEDÁNÍ NEMOVITOSTI:

Předání nemovitosti a další podmínky převodu jsou připraveny na osobní a korektní jednání s jednotlivými zájemci s možností individuálních podmínek. Veškeré bližší informace vám rádi sdělíme telefonicky, emailem nebo při osobní prohlídce na kterou se budu těšit.

Michal Groulík a InStyle Real Estate s.r.o.

RODINNÁ BYTOVÁ JEDNOTKA O PŮVODNÍ DISPOZICI 3+1DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ

PŘÍJEMNÉ OKOLÍ S KOMPLETNÍ OBČANSKOU VYBAVENOSTÍ


ARCHITEKTONICKÝ NÁVRH REKONSTRUKCE NEMOVITOSTI


VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.