2.090.000,- Kč
Sem vložte podnadpis

Prodej rodinného domu, Pašovice, okr. Uherské Hradiště


Exkluzivní prodej částečně zrekonstruovaného rodinného domu o celkové dispozici 3+1, který se nachází v příjemné a klidné lokalitě obce Pašovice. Jednopodlažní rodinný dům se suterénem a možností dobudování podkroví je ideální volbou pro rodiny, které preferují opravdu klidné a nerušené bydlení v blízkosti volné přírody. Příjemná lokalita navazující na novou i starší zástavbu vytváří výjimečné prostředí skýtající benefity, jako je rychlá dostupnost měst Uherského Hradiště, Uherského Brodu či Zlína.

Nemovitost jednou boční stěnou navazuje na sousední rodinný dům i a tím tvoří společný dvojdomek. Dům se rozléhá na pozemku o celkové rozloze 589 m2, přičemž zastavěná plocha domu činí 80 m2 a zahrada poté dotváří část o rozloze 509 m2. Zahrada je rovinatého charakteru se zahradním domkem a s možností přístupu automobilem.

V suterénu vám dům dispozičně nabízí kotelnu, technické zázemí, dostatek skladových prostor, vstup na zahradu nebo obytného podlaží s celkovou užitnou plochou necelých 78m2. Hlavní obytné podlaží disponuje vstupní chodbou (5,4 m2), odvětrávanou komorou (4,2), koupelnou s vanou a toaletou (4,7 m2), kuchyňským zázemím s jídelnou (12,7 m2), pracovnou s halou (18,1 m2), hlavní ložnicí (17,1 m2), obývacím pokojem (15,5 m2) a vstupem do podkroví s celkovou užitnou plochou taktéž necelých 78 m2.

Rodinný dům je připojen na veškeré inženýrské sítě, vytápění a ohřev vody je řešen plynovým kondenzačním kotlem z roku 2016. V roce 1990 proběhla rekonstrukce střechy, v roce 2010 výměna plastových oken, na podzim roku 2018 bylo realizováno vybudování parkovací plochy před domem a taktéž nová přípojka vody z obecního řádu. Velikou výhodou nemovitosti je využití soukromé studny, která se nachází na vlastním pozemku a může sloužit k obhospodařování celé zahrady. Náklady na provoz domu činí měsíčně cca 4.500,- Kč vč. internetu. Vystěhování a předání nemovitosti je vázáno na osobní a korektní jednání s jednotlivými zájemci s možností individuálních podmínek. Nemovitost bude částečně vybavena, přičemž přesná specifikace bude detailněji upřesněna při jednotlivých prohlídkách.

Nemalá občanská vybavenost je příjemným benefitem dané nemovitosti. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: Obecní úřad, Kulturní dům, mateřskou školu, praktického lékaře, obchod s potravinami, restauraci, zastávku autobusu, knihovnu či kadeřnici. Základní škola a Česká pošta je k dispozici v sousední obci Prakšice (1km). Ve volném čase vám lokalita nabízí rychlý nájezd na cyklostezku, víceúčelový sportovní areál, jehož součástí jsou 2 multifunkční hřiště s umělým povrchem, koupaliště a dětské hřiště. Jedno z multifunkčních hřišť je určeno primárně pro malý fotbal a jeho součástí je i umělé osvětlení. Na druhém z hřišť s umělým povrchem lze hrát tenis, volejbal, nohejbal či basketbal.

Bližší informace rádi poskytneme telefonicky či emailem.

Vřele doporučuji prohlídku.


Galerie exteriéru nemovitosti


Galerie interiéru


Galerie zahrady a okolí


687 56 Pašovice, č.p. 152

Pokud vás nemovitost zaujala, neváhejte a ozvěte se nám.

Michal Groulík

+420 604 924 103

realityinstyle@gmail.com

www.reality-instyle.cz