K DISPOZICI

2.700.000,- KČ VČ. VEŠKERÉHO PRÁVNÍHO A REALITNÍHO SERVISU

EXKLUZIVNÍ NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

PRODEJ INVESTIČNÍ BYTOVÉ JEDNOTKY O DISPOZICI 1+KK

PÁNSKÁ 16 - KUNOVICE


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Nabízíme k prodej nadstandardní a kompletně vybavenou bytovou jednotku o dispozici 1+kk, nacházející na ulici Pánská 16, Kunovice. Bytová jednotka v osobním vlastnictví a podlahové ploše 41,30 m2 nabízí samostatnou komoru umístěnou mimo byt, komfortní velikost, koupelnové zázemí se sprchovým koutem i vanou, nadstandardní kuchyňskou linku a interiérové vybavení.

Jednotka se nachází ve 2.NP moderního bytového domu s výtahem z roku 2007, ve kterém se obyvatelé nemusejí obávat žádných dalších investic.

V rámci bytového domu mají majitelé k dispozici kolárnu a parkovací kapacity v dostatečném množství zajišťuje několik komfortních parkovišť v blízkém okolí bytového domu.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Byt prošel v posledních 10 letech hezkou rekonstrukcí, kdy proběhla dodávka a výměna sprchového koutu s umyvadlem a skříňkou, instalace designového SDK podhledu nad kuchyňským zázemím, instalace nadstandardní kuchyňské linky na míru od studia SYKORA vč. spotřebičů (indukce, digestoř, dřez s baterií, lednice s mrazákem, vestavná myčka, vestavná trouba a vestavná mikrovlnná trouba), realizaci vestavěného nábytku, výměna a instalace nových obložek a posuvných dveří do koupelnového zázemí.

V roce 2021 proběhla prozatím poslední část renovace, kdy došlo k výměně elektrického bojleru, který je k dispozici v rámci komory, která navíc nabízí skvělé využití v podobě uskladnění osobních věcí nebo třeba sušičky.

LOKALITA:

Město Kunovice je dnes velmi oblíbenou lokalitou nacházející pouze pár minut od Uherského Hradiště.

Občané mají k dispozici kompletní občanskou vybavenost. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici mateřskou a základní školu, víceúčelové hřiště s tenisovými kurty, fotbalové hřiště, koupaliště s víceúčelovými hřišti a nespočtem dalších aktivit. Dále samozřejmě centrum města s veškerými úřady, obchod s potravinami, restaurační zařízení, zastávku MHD, Českou poštu i obchodní dům ALBERT.

Kunovice díky svému umístění rovněž nabízí velmi rychlou dopravní dostupnost do zmiňovaného Uherského Hradiště, ale i Starého Města, Uherského Brodu či Veselí nad Moravou a to převážně díky hlavnímu tahu silnice I/50 vedoucí z Trenčína do Brna.

Jedinečnost této nabídky vám rádi představíme na osobní prohlídce na které se budu těšit.

Michal Groulík a InStyle Real Estate.

BYTOVÁ JEDNOTKA O PODLAHOVÉ PLOŠE TÉMĚŘ 42 M2


KOMFORTNÍ BYTOVÝ DŮM Z ROKU 2007


PŮDORYSNÉ SCHÉMA JEDNOTKY


KLIDNÁ LOKALITA S VEŠKEROU OBČANSKOU VYBAVENOSTÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


KONTAKTNÍ ÚDAJE KANCELÁŘE

Jsme vám k dispozici na níže uvedených kontaktech.


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, Staré Město

IČ: 050 56 993, DIČ: CZ05056993

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz