2.150.000,-- Kč

PRODEJ BYTOVÉ JEDNOTKY - OTROKOVICE


Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji prostornou bytovou jednotku v původním, avšak udržovaném stavu nacházející se v příjemné lokalitě Otrokovice, ulice Hlavní, místní část Trávníky. Jednotka v osobním vlastnictví je dispozičně řešena jako 2+1 s lodžií, prostornou předsíní a standardní sklepní kójí. Velikou výhodou jsou samostatné vstupy do každé místnosti z centrální chodby. Byt se nachází v 7. podlaží panelového domu s výtahem. Dům je po kompletní revitalizaci, díky které vás nebudou čekat další investice spojené s budoucími opravami.

Podlahová plocha bytu bez lodžie činí 54 m². Náležící lodžie nabízí plochu 3,20 m² a taktéž krásný výhled do daného okolí. Daná nemovitost je kompletně vyklizena a připravena k celkové rekonstrukci, dle vlastních představ o bydlení. Vytápění bytu je řešeno ústředním dálkovým rozvodem, přičemž měsíční zálohy na bydlení vč. fondu oprav, elektřiny a plynu činí 4.000,-- Kč. Možnost parkování je na několika veřejných parkovištích vzdálených jen pár desítek metrů od vchodu do bytového domu.

VÝHODY: Jednotka je připravena k okamžitému předání s možností započetí okamžité rekonstrukce. Osobní vlastnictví, bez zástavního práva či věčného břemene nabízí možnosti rychlého a bezpečného převodu.

LOKALITA: Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: mateřskou a základní školu, dětské hřiště, sportovní hřiště, zastávku MHD, lékárnu, obchod s potravinami, cukrárnu, restauraci a mnohá další. Ve velmi krátkém dojezdu je k dispozici nájezd na dálnici směr Přerov a obchodní centrum Centro Zlín. Ve volném čase vám lokalita nabízí rychlou dostupnost ke sportovnímu centru Otrokovice, kde jsou k dispozici různá víceúčelová hřiště.

Veškeré bližší informace vám rádi sdělíme telefonicky, emailem nebo při osobní prohlídce na kterou se budu těšit.

PŘÍJEMNÉ OKOLÍ S HEZKÝMI VÝHLEDY


PŮVODNÍ, AVŠAK UDRŽOVANÁ JEDNOTKA


VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


PROSTORNÁ DISPOZICE


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.