1.250.000,-- Kč

PRODEJ MENŠÍHO RODINNÉHO DOMU O DISPOZICI 2+1

REKREAČNÍ OBLAST OSVĚTIMANY


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NEMOVITOSTI:

Dovolujeme si vám nabídnout ke koupi starší rodinný dům o dispozici 2+1 v rekreační oblasti Osvětimany. Rodinný dům je přízemní s nevyužitým podkrovím a technickými místnostmi. Jedná se o starší nemovitost, která se nachází v centru obce a to v řadové zástavbě. Celkově se nemovitost rozléhá na parcele o rozloze 578 m2 a z toho činí zastavěná plocha domu 130 m2. Užitná (obytná) plocha domu činí 70 m2. Plocha technických částí vč. průjezdu pro automobil činí 50 m2.

Stavba je průčelím orientována do hlavní ulice a je odsazena od cesty menší předzahrádkou. Po vstupu do domu se ocitnete ve vstupní chodbě, která tvoří hlavní centrální část domu. Z této chodby se dostanete do hlavního obývacího pokoje na který dále navazuje kuchyňské zázemí, ložnice a koupelna s toaletou. Pokud se vrátíme zpět do centrální chodby, můžeme se dostat do průjezdu pro osobní automobil, do technických částí domu a na zahradu.

Rodinný dům je v původní stavu a vyžaduje tak celkovou rekonstrukci nebo demolici s využitím nového stavebního místa. Pro účely případné výstavby nového domu máme zpracovanou architektonickou studii moderní novostavby, kterou rádi osobně představíme.

V místě stavby je úplná technická vybavenost - el. síť, kanalizace, vodovod i plynofikace, přičemž dům je napojen na elektřinu, vodovod a kanalizaci.

LOKALITA:

Obec Osvětimany je dnes velmi oblíbenou rekreační lokalitou nacházející se nedaleko Uherského Hradiště.

Osvětimany se staly zajímavou lokalitou pro bydlení a investiční příležitosti zejména pro mladé rodiny a novou výstavbou a rekonstrukcemi starších domů se značně změnil vzhled a oblíbenost celé obce. Občané mají k dispozici: Obecní úřad, MŠ a ZŠ, Kulturní dům, Praktického lékaře, Knihovnu, Obchod s potravinami, Pohostinství, Autobusovou zastávku, Dětská i sportovní hřiště a především Ski Park, který vám nabídne maximální využití v zimním období.

Obec rovněž nabízí velmi dobrou dopravní dostupnost do Starého Města, Uherského Hradiště, Kyjova či Koryčan.

Pro více informací jsme vám k dispozici na níže uvedený kontaktech.

Budu se těšit na prohlídce, Michal Groulík a InStyle Real Estate.

RODINNÝ DŮM URČENÝ KE KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI


PŘÍJEMNÉ OKOLÍ SE ZÁKLADNÍ OBČANSKOU VYBAVENOSTÍ


ARCHITEKTONICKÝ NÁVRH MOŽNÉHO VYUŽITÍ


VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.