2.100.000,--Kč
Sem vložte podnadpis

Prodej bytové jednotky - ulice Obchodní - Uherský Brod


Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji prostornou bytovou jednotku v osobním vlastnictví nacházející se ve vyhledávané lokalitě Uherského Brodu, ulice Obchodní. Dispozičně je jednotka řešena jako 2+1 s lodžií, prostornou předsíní a standardní sklepní kójí. Velikou výhodou jsou samostatné vstupy do každé místnosti z centrální chodby, která je vybavena vestavnými skříněmi. Byt se nachází ve 2. podlaží panelového domu bez výtahu. Dům je po kompletní revitalizaci, díky které vás nebudou čekat další investice spojené s budoucími opravami.

Podlahová plocha bytu vč. lodžie činí 56 m². Náležící lodžie s plochu 2,90 m² nabízí příjemný výhled do zeleného prostranství mezi bytovými domy. Daná nemovitost je kompletně vyklizena a připravena k okamžitému nastěhování, přičemž majitel nemovitosti ponechal základní vybavení, které je součástí prodeje. Vytápění bytu je řešeno ústředním dálkovým rozvodem, přičemž měsíční zálohy na bydlení (teplo, voda, elektřina) činí 2.200,-- Kč bez poplatku do fondu oprav a částky odpovídající splátce úvěru spojeného s revitalizací bytového domu.

Veškerá základní občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: mateřskou a základní školu, dětské hřiště, sportovní hřiště, zastávku MHD, poštu, lékárnu, obchod s potravinami, kino, cukrárnu, restauraci a mnohá další. Ve volném čase vám lokalita nabízí rychlou dostupnost ke sportovnímu centru či moderní aquaparku Delfín. Parkování je k dispozici na několika veřejných parkovištích vzdálených jen pár desítek metrů od vchodu do bytového domu.

Veškeré bližší informace vám rádi sdělíme telefonicky, emailem nebo při osobní prohlídce na kterou se budu těšit.

Michal Groulík

Prostorný byt s podlahovou plochou 56 m2


Revitalizovaný panelový dům


Hezká dispozice


Příjemná lokalita s dostatkem zeleně


Online rezervace prohlídky

Zarezervujte si místo prohlídky včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.