3.590.000,- Kč - K DISPOZICI

PRODEJ RODINNÉHO DOMU

NÁSEDLOVICE 277


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Ve výhradním zastoupení si vám dovolujeme nabídnout ke koupi částečně zrekonstruovaný samostatně stojící rodinný dům o dvou bytových jednotkách, který naleznete v klidné části obce Násedlovice, okres Hodonín. Rodinný dům, který byl budován v 50. letech minulého století nabízí jedno obytné podlaží, sklepní prostory, technickou část, garáž s průjezdem na zahradu a prostornou zahradu o ploše 1726 m².

Rodinný dům disponuje dvěma oddělenými jednotkami, přičemž první je o dispozici 3+1 a druhá o dispozici 1+1. Po vstupu do domu se ocitnete ve vstupní chodbě, která tvoří hlavní centrální část domu. Z této chodby se dostanete do hlavní ložnice nebo do obývacího pokoje na který dále navazuje kuchyňské zázemí a prostorná koupelna s toaletou. Pokud se vrátíme zpět do centrální chodby, můžeme se dostat do dětského pokoje a do garáže. Z garáže je poté vstup na zahradu, do technických částí domu, sklepních částí domu o rozloze 35 m² a rovněž vstup do druhé jednotky, kterou tvoří hlavní obytná část, samostatná kuchyně a koupelna s toaletou.

Dům je průčelím orientován do hlavní ulice a je odsazen od silnice chodníkem, předzahrádkou a parkovací plochou až pro 2 osobní automobily. Vlastní nemovitost je umístěna v lokalitě, kde převažuje zástavba řadových i volně stojících rodinný domů a jako taková je dobře přístupná. V místě stavby úplná technická vybavenost - el. síť, kanalizace, vodovod i plynofikace, přičemž dům je napojen na elektřinu, plyn, vodovod i kanalizaci. Vytápění nemovitosti je tvořeno plynovým kotlem a ohřev vody zajišťují elektrické bojlery a to pro každou jednotku samostatně.

Nemovitost je v dobrém technickém stavu a po částečné rekonstrukci. Před několika lety proběhlo natření fasády z přední části domu, byla vyměněna stará okna za nová plastová a vyměněna stará vrata na nová elektronická od značky LOMAX. V rámci interiéru došlo k rekonstrukci jednotky o dispozici 3+1, kdy byly udělány nové rozvody elektřiny, vody, odpadů a topení vč. instalace nových radiátorů, dále byly instalovány SDK podhledy, položeny nové podlahy a byla kompletně přebudována koupelna.

Dům je postaven na pozemku o celkové rozloze 1726 m², přičemž zastavěná plocha domu činí 190 m², obytné části domu mají užitnou plochu 135 m² a technické části 55 m². Zahrada poté dotváří část o ploše 1536 m².

LOKALITA:

Obec Násedlovice je dnes velmi oblíbenou lokalitou nacházející se nedaleko Kyjova či Hodonína. Násedlovice se staly zajímavou lokalitou pro bydlení zejména pro mladé rodiny a novou výstavbou a rekonstrukcemi starších domů se značně změnil vzhled a oblíbenost celé obce.

Občané mají k dispozici vše ze základní občanské vybavenosti: Obecní úřad, Mateřskou školu, Kulturní dům, Obchod s potravinami, Pohostinství, Autobusovou zastávku, Dětská i fotbalové hřiště.

Obec rovněž nabízí velmi dobrou dopravní dostupnost do Žarošic, Čejče, Kyjova, Hodonína, Slavkova u Brna či samotného Brna.

Pro více informací jsme vám k dispozici na níže uvedený kontaktech.

Budu se těšit na prohlídce, Michal Groulík a InStyle Real Estate.

RODINNÝ DŮM PO ČÁSTEČNÉ REKONSTRUKCI


PŘÍJEMNÉ OKOLÍ SE ZÁKLADNÍ OBČANSKOU VYBAVENOSTÍ


DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ NEMOVITOSTI

VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


KONTAKTNÍ ÚDAJE

Jsme vám k dispozici pro jakékoliv doplňující dotazy.


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, 686 01 Staré Město

Michal Groulík

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz