3.090.000,- Kč
Sem vložte podnadpis

PRODEJ MODERNÍHO BYTU O DISPOZICI 3+1

Náměstí Republiky - Uherské hradiště


Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji prostornou bytovou jednotku v osobním vlastnictví nacházející se ve vyhledávané lokalitě Uherského Hradiště, ulice náměstí Republiky. Dispozičně je jednotka řešena jako 3+1 s prostornou předsíní a sklepní jednotkou. Velikou výhodou jsou samostatné vstupy do každé místnosti z centrální chodby. Byt se nachází ve 3. patře panelového domu s výtahem. Dům je po kompletní revitalizaci, která proběhla v roce 2011.

Podlahová plocha bytu činí 75,5 m², sklepní jednotka cca 2 m². Bytová jednotka prošla v roce 2014 kompletní a nákladnou rekonstrukcí - proběhla kompletní změna dispozičního řešení, nová elektroinstalace, nové rozvody vody a odpadů, vybudování nového jádra vč. realizace nové koupelny, nové omítky, výmalba, podlahy, interiérové dveře, protipožární vstupní dveře, sádrokartonové podhledy, osvětlení, nábytek na míru a realizace nadstandardní kuchyňské linky od studia AKREES. Téměř veškeré vybavení dané jednotky je součástí prodeje. Vytápění bytu je řešeno ústředním dálkovým rozvodem, přičemž pro čtyřčlennou rodinu činí měsíční náklady 3.500,-- Kč.

Parkování osobního automobilu je možné přímo u domu, případně na několika veřejných parkovištích vzdálených jen pár desítek metrů od vchodu do bytového domu. V okolí taktéž najdeme značné množství zeleně a především zrekonstruované náměstí Republiky pro poklidnou relaxaci.

Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: Centrum města, obchodní dům Tesco, mateřskou a základní školu, střední školu, dětské hřiště, sportovní hřiště, nemocnici, zastávku MHD a mnohá další. Ve volném čase vám lokalita nabízí rychlou dostupnost ke sportovišti města, kde jsou k dispozici tenisové kurty, beachová hřiště a moderní aquapark s víceúčelovými hřišti.

Vystěhování a předání nemovitosti je vázáno na osobní a korektní jednání s jednotlivými zájemci s možností individuálních podmínek, přičemž kompletní vystěhování bude k dispozici na přelomu únor/březen roku 2020.

Veškeré bližší informace vám rádi sdělíme telefonicky, emailem nebo při osobní prohlídce na kterou se budu těšit.


Galerie bytového domu a okolí


Galerie bytové jednotky


Půdorys nemovitosti, Průkaz energetické náročnosti budovy


náměstí Republiky 955 - Uherské Hradiště

Online rezervace prohlídky

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.