K DISPOZICI

PRONÁJEM MODERNÍ BYTOVÉ JEDNOTKY O DISPOZICI 2+1

NAD ŠPITÁLKAMI 1038 - UHERSKÉ HRADIŠTĚ


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Pronájem moderně zrekonstruované bytové jednotky o dispozici 2+1, nacházející se ve 4.NP revitalizovaného bytového domu v ulici Nad Špitálkami, Uherské Hradiště - Východ.

Byt s podlahovou plochou 51,4 m2 je dispozičně řešen prostornou vstupní chodbou, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, samostatným kuchyňským zázemím, obývacím pokojem a hlavní ložnicí.

VYBAVENÍ:

Majitelka nemovitosti ponechává téměř kompletní vybavení nabízené nemovitosti. K dispozici budete mít skříně a komody na míru ve vstupní chodbě, zabudovanou skříň na míru v hlavní ložnici, kompletně vybavenou kuchyňskou linku vč. veškerých zabudovaných spotřebičů a vybavené zázemí obývacího pokoje s jídelnou.

K bytu dále náleží zděný sklep, který se nachází v přízemí bytového domu. Sklep majitelka nemovitosti potřebuje využívat až do konce srpna tohoto roku. Od 1.9.2021 sklep může poskytnout nájemci. Parkování pro obyvatele domu je k dispozici na veřejných plochách, které jsou k dispozici před bytovým domem.

KOHO HLEDÁME A OD KDY?

Celý budoucí nájemní vztah a jeho podmínky jsou založeny na konkrétním a korektním jednání s vlastníkem nemovitosti.

Hledáme nájemníka, který bude k bytu přistupovat jako ke svému vlastnímu a bude chtít udržovat jeho současný stav. Tato nemovitost je ideální volbou pro mladý pár, který hledá dlouhodobý pronájem. Nekuřáci a zájemci bez zvířat jsou pro majitelku prioritou.

Majitelka bytu nabízí přátelský přístup, férovost a ochotu pro jakékoliv jednání.

Jednotka je připravena k řádnému užívání od 1.7.2021.

PODMÍNKY:

Měsíční nájemné činí částku 12.000,- Kč.

Uvedené nájemné je bez energií, které činí 2.000,- Kč/měsíc. V celém domě jsou rovněž k dispozici televizní a internetové služby od společnosti UPC, přičemž tyto služby nejsou součástí nájemného či záloh na energie.

Majitelka požaduje kauci ve výši 24.000,- Kč.

Odměna za zprostředkování činí 12.000,- Kč + DPH.

LOKALITA:

Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: Mateřskou a základní školu, lékárnu, obchod s potravinami, cukrářskou výrobnu, dětské hřiště, sportovní hřiště, zastávku MHD a mnohá další.

Ve volném čase vám lokalita nabízí rychlou dostupnost do centra města a rovněž k různým sportovištím města, kde jsou k dispozici tenisové kurty, beachová hřiště a koupaliště s víceúčelovými hřišti.

Budu se těšit na prohlídce, Michal Groulík.

PŘÍJEMNÉ OKOLÍ S VEŠKEROU OBČANSKOU VYBAVENOSTÍ


KOMFORTNĚ PROVEDENÁ REKONSTRUKCE


SCHÉMA JEDNOTKY


VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.