MODERNÍ BYDLENÍ V CENTRU MĚSTA

K DISPOZICI

PRONÁJEM VELKOMETRÁŽNÍHO BYTU O DISPOZICI 3+1

NA SPLÁVKU 505 - UHERSKÉ HRADIŠTĚ


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Nabízíme k pronájmu velkometrážní a čerstvě zrekonstruovanou bytovou jednotku o dispozici 3+1, nacházející se ve 2. podlaží cihlového bytového domu, který je situován v centru Uherského Hradiště.

Byt s užitnou plochou téměř 102 m2 je dispozičně řešen prostornou vstupní chodbou, samostatnou toaletou, technickou místností s pračkou, samostatnou kuchyní s jídelnou, koupelnou s rohovou vanou, ložnicí, dětským pokojem a hlavním obývacím pokojem. Hlavní ložnice nabízí vstup na menší balkón s výhledem do ulice.

VYBAVENÍ:

V celém bytě jsou použity nadstandardní materiály a vybavení, které je součástí a předmětem nájmu. Majitel nemovitosti jednotku vybavil podlahovým topením, kvalitní plovoucí podlahou, koupelnovým zázemím, LED osvětlením, pračkou a nadstandardní kuchyňskou linkou se zabudovanými spotřebiči - myčka, indukční varná deska, pečící trouba, odsavač par i lednice.

Parkování pro osobní vozy je k dispozici v okolí bytového domu a to na veřejných plochách města Uherského Hradiště. Nájemce má možnost využít zvýhodněné parkovací karty pro rezidenty a to na základě umístění trvalého pobytu.

V rámci bytového domu je k dispozici využití sklepní jednotky privátní zahrádky s posezením, která je situována ve vnitro-bloku.

KOHO HLEDÁME A OD KDY?

Celý budoucí nájemní vztah a jeho podmínky jsou založeny na konkrétním a korektním jednání s vlastníkem nemovitosti.

Hledáme nájemníka, který bude k bytu přistupovat jako ke svému vlastnímu a bude chtít udržovat jeho současný stav.

Majitel nemovitosti upřednostňuje 2-4 členy domácnosti, nekuřáky a bez domácích mazlíčků.

Majitel bytu nabízí na oplátku přátelský přístup, férovost a ochotu pro jakékoliv jednání.

Jednotka je připravena k předání od 1.6.2022.

PODMÍNKY:

Měsíční nájemné činí částku 14.000,- Kč.

Uvedené nájemné je bez energií v rámci domu (voda, elektřina společných prostor), které činí 420,- Kč/osoba/měsíc. Součástí uvedených záloh rovněž není dodávka elektrické energie, kterou si nájemce zajišťuje uzavřením vlastní smlouvy s příslušným dodavatelem.

V celém domě jsou dále k dispozici televizní a internetové služby, přičemž tyto služby nejsou součástí nájemného či záloh na energie.

LOKALITA:

Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti. Ihned v blízkém okolí bytového domu budete mít k dispozici obchod s potravinami, lékárnu, kavárnu, centrum města, Českou poštu, mateřskou, základní i střední školu, autobusové i vlakové nádraží a mnohá další.

Ve volném čase vám lokalita nabízí rychlou dostupnost k různým sportovištím města, kde jsou k dispozici tenisové kurty, beachová hřiště a koupaliště s víceúčelovými hřišti.

Vřele doporučuji prohlídku, Michal Groulík.

KOMFORTNÍ LOKALITA V SRDCI HISTORICKÉ ČÁSTI MĚSTA

MASARYKOVO A MARIÁNSKÉ NÁMĚSTÍ NA DOSAH RUKY


NADSTANDARDNÍ RODINNÉ BYDLENÍ


VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

ZAREZERVUJTE SI TERMÍN PROHLÍDKY - REZERVACÍ POTVRDÍME E-MAILEM


KONTAKTNÍ ÚDAJE KANCELÁŘE

JSME VÁM K DISPOZICI PRO JAKÉKOLIV DOPLŇUJÍCÍ DOTAZY


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, 686 01 Staré Město

Michal Groulík

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz

www.reality-instyle.cz