K DISPOZICI

PRONÁJEM MODERNÍ BYTOVÉ JEDNOTKY O DISPOZICI 2+kk

REZIDENCE MORAVNÍ NÁMĚSTÍ 1551 - UHERSKÉ HRADIŠTĚ


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Nabízíme k pronájmu nadstandardní bytovou jednotku o dispozici 2+kk, nacházející se ve 3.NP novostavby bytového domu Rezidence Moravná náměstí, která se nachází v blízkosti centra Uherského Hradiště.

Byt s podlahovou plochou 55,8 m2 je dispozičně řešen prostornou vstupní chodbou s vestavěnou skříní, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, samostatným kuchyňským zázemím s obývacím pokojem a hlavní ložnicí. Z obývacího pokoje je komfortní vstup na privátní krytou lodžii o ploše 5,20 m2.

VYBAVENÍ:

Majitelé nemovitosti ponechávají částečné vybavení, které zahrnuje kompletně a nadstandardně vybavenou kuchyňskou linku se spotřebiči a vestavěnou skříň na chodbě. Ostatní vybavení nábytkem je již na novém nájemci. Fotografie uvedené v nabídce jsou z jiné jednotky v nabízeném domě, jelikož současní nájemci započali vyklízení a nebylo možné nemovitost řádně vyfotografovat.

K bytu dále náleží zděný sklep, který se nachází v přízemí bytového domu a rovněž vyhrazené parkovací místo na které je vidět přímo z nabízené nemovitosti. Další parkování pro obyvatele domu je k dispozici na veřejných plochách, které jsou k dispozici po bočních stranách bytového domu.

KOHO HLEDÁME A OD KDY?

Celý budoucí nájemní vztah a jeho podmínky jsou založeny na konkrétním a korektním jednání s vlastníkem nemovitosti.

Hledáme nájemníka, který bude k bytu přistupovat jako ke svému vlastnímu a bude chtít udržovat jeho současný stav. Tato nemovitost je ideální volbou pro mladý pár, který hledá dlouhodobý pronájem. Nekuřáci a zájemci bez zvířat jsou pro majitelku prioritou.

Majitelé bytu nabízí přátelský přístup, férovost a ochotu pro jakékoliv jednání.

Jednotka je připravena k řádnému užívání od 1.9.2021, ale je možné domluvit se i na dřívějším nastěhování.

PODMÍNKY:

Měsíční nájemné činí částku 12.500,- Kč.

Uvedené nájemné je bez energií, které činí 2.500,- Kč/měsíc. V celém domě jsou rovněž k dispozici televizní a internetové služby od společnosti UPC (Vodafone), přičemž tyto služby nejsou součástí nájemného či záloh na energie.

Majitelé požadují kauci ve výši 3 nájmů.

Odměna za zprostředkování činí 15.000,- Kč.

LOKALITA:

Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: Kavárnu Kafec, Mateřskou a základní školu, lékárnu, obchod s potravinami, dětské hřiště, sportovní hřiště, zastávku MHD a mnohá další.

Ve volném čase vám lokalita nabízí rychlou dostupnost do centra města a rovněž k různým sportovištím města, kde jsou k dispozici tenisové kurty, beachová hřiště a koupaliště s víceúčelovými hřišti.

Budu se těšit na prohlídce, Michal Groulík.

PŘÍJEMNÉ OKOLÍ S VEŠKEROU OBČANSKOU VYBAVENOSTÍ


KOMFORTNĚ PROVEDENÁ REKONSTRUKCE


SCHÉMA JEDNOTKY


VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.