3.990.000,-- Kč vč. veškerého právního a realitního servisu

EXKLUZIVNÍ NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

PRODEJ INVESTIČNÍHO KOMERČNÍHO OBJEKTU

MISTŘICE


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Dovolujeme si vám nabídnout ke koupi komerční objekt, který se nachází v přímém centru obce Mistřice u Uherského Hradiště. Jedná se o objekt dlouhodobě zaběhlého restauračního zařízení, který je postaven na pozemku o celkové rozloze 540 m2. Celková podlahová plocha tohoto objektu činí komfortních 325 m2 a je rozdělen do několika částí.

První podzemní podlaží domu o celkové ploše 37,50 m2 tvoří sklepní prostory, které jsou určeny pro skladové potřeby. Hlavní první nadzemní podlaží objektu tvoří restaurace s velikým sálem, technickým zázemím, skladovými prostory, kuchyní a sociálním zázemím o celkové ploše 287,57 m2. Z tohoto hlavního objektu je poté přístup na venkovní zastřešenou terasu o ploše 35 m2 a menší část zahrady o ploše 92 m2. V půdní části mohou vzniknout další zajímavé prostory, ať už pokoje pro ubytování, bytové jednotky nebo další prostory určené pro podnikání či bydlení, jelikož tyto prostory nabízí dalších 287 m2 užitné plochy.

Objekt nabízí celou řadu využití. Jelikož se v dané obci neprovozuje žádné jiné restaurační zařízení, je zde prostor pro pokračování aktuální podnikatelské činnosti. Dále si můžete objekt přestavět na rodinné bydlení nebo jako sídlo firmy.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Stáří objektu je přibližně 100 let a za tuto dobu prošel několika stavebními úpravami. Díky pravidelné údržbě je objekt v dobrém technickém stavu a připraven na uzpůsobení dle vlastních potřeb.

Základové konstrukce objektu jsou řešeny z prostého betonu. Hlavní obvodové konstrukce jsou řešeny ze smíšeného zdiva o tloušťce 45 až 80 cm bez zateplení. Okna v obvodových stěnách jsou plastová a dveře dřevěné nebo plechové. Stropní konstrukce objektu je dřevěná. Střešní konstrukce je tvořena dřevěným krovem s plechovou krytinou.

V místě stavby je úplná technická vybavenost – el. síť, kanalizace, vodovod i plynofikace, přičemž nemovitost je napojena na veškeré uvedené sítě. Vytápění nemovitosti i ohřev teplé vody obsluhuje dvojice plynových kotlů.

LOKALITA:

Obec Mistřice se nachází ve velmi rychlé dostupnosti od Uherského Hradiště a to to nedaleko hlavního tahu z Uherského Hradiště do Zlína.

V obci se nachází vše za základní občanské vybavenosti: Obecní úřad, MŠ a ZŠ, praktický lékař, knihovna, obchod s potravinami, pohostinství, autobusová zastávka, dětská hřiště a mnohá další.

Pro více informací o této nemovitosti a pro sjednání osobní prohlídky jsme vám k dispozici na níže uvedených kontaktech.

Budu se těšit na setkání, Michal Groulík a InStyle Real Estate

NEMOVITOST O CELKOVÉ PODLAHOVÉ PLOŠE 325 M2


KRÁSNÁ LOKALITA OBCE MISTŘICE


AKTUÁLNÍ DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ NEMOVITOSTI


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo prohlídky včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem


KONTAKTNÍ ÚDAJE KANCELÁŘE

Jsme vám k dispozici pro jakékoliv doplňující dotazy


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, 686 01 Staré Město

Michal Groulík - jednatel

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz

www.reality-instyle.cz