INFORMACE O CENĚ NEMOVITOSTI JE NA DOTAZ

PRODEJ MENŠÍHO RODINNÉHO DOMU O DISPOZICI 2+1

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - MÍKOVICE


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NEMOVITOSTI:

Dovolujeme si vám nabídnout ke koupi starší rodinný dům o dispozici 2+1 ve velmi žádané lokalitě Uherského Hradiště, místní část Míkovice. Rodinný dům je přízemní s nevyužitým podkrovím, průjezdem do dvora a technickými místnostmi. Jedná se o starší nemovitost, která se nachází v centru Míkovic a to v řadové zástavbě. Celkově se nemovitost rozléhá na parcele o rozloze 255 m2 a z toho činí zastavěná plocha domu 105 m2. Užitná (obytná) plocha domu činí 55,5 m2. Plocha technických částí domu vč. průjezdu pro osobní automobil a zastřešené terasy činí 50 m2. Nemovitost s pozemkem nabízí uliční šíři 11 metrů a délka pozemku poté nabízí necelých 28 metrů.

Stavba je průčelím orientována do hlavní ulice a je odsazena od cesty menší předzahrádkou. Po vstupu do domu se ocitnete ve vstupní chodbě, která tvoří hlavní centrální část domu. Z této chodby se dostanete do hlavního obývacího pokoje, dále do šatny, kuchyňského zázemí a mezi chodby, kde se nachází vstup na WC a do menší ložnice. Zároveň se z hlavní chodby můžeme se dostat do průjezdu pro osobní automobil, do technických částí domu a na zahradu. Zahrada je orientovaná do klidného vnitro-bloku, který nabízí naprosté soukromí.

Rodinný dům je v původním, avšak udržovaném stavu. Majitelé začali s částečnou rekonstrukcí, kdy byla provedena oprava střechy, výměna oken, instalace klimatizační jednotky, realizace zastřešené venkovní terasy a započali práce na podřezání domu. V místě stavby je úplná technická vybavenost a zároveň má rodinný dům k dispozici vlastní studnu.

LOKALITA:

Míkovice jsou dnes velmi oblíbenou lokalitou nacházející se na okraji Uherského Hradiště. Tato nabídka tedy dokáže splnit vaši představu o vysněném bydlení, nebo o investiční příležitosti. Ať už se rozhodnete nemovitost zdemolovat a na pozemku vystavit úplně nový dům, nebo zrekonstruovat a využívat ji k rekreaci nebo pronájmu, ve všech případech oceníte lokalitu.

Míkovice se staly zajímavou lokalitou pro bydlení a investiční příležitosti zejména pro mladé rodiny a novou výstavbou a rekonstrukcemi starších domů se značně změnil vzhled a oblíbenost celé této městské části. Občané mají k dispozici vše ze základní občanské vybavenosti. Atraktivitu lokality dotváří především velmi dobroá dopravní dostupnost do Kunovic, Uherského Hradiště či Uherského Brodu.

Pro více informací jsme vám k dispozici na níže uvedený kontaktech.

Budu se těšit na prohlídce, Michal Groulík a InStyle Real Estate.

RODINNÝ DŮM V ZAPOČATÉ REKONSTRUKCI


PŘÍJEMNÉ OKOLÍ SE ZÁKLADNÍ OBČANSKOU VYBAVENOSTÍ


VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


KONTAKTNÍ ÚDAJE

Jsme vám k dispozici pro jakékoliv doplňující dotazy.


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, 686 01 Staré Město

Michal Groulík

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz