3.590.000,-- Kč vč. kompletního realitního a právního servisu

PRODEJ MODERNÍ BYTOVÉ JEDNOTKY O DISPOZICI 2+kk

MÁNESOVA 867 - UHERSKÉ HRADIŠTĚ


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji nadstandardně zrekonstruovanou bytovou jednotku v osobním vlastnictví nacházející se ve vyhledávané lokalitě Uherského Hradiště, ulice Mánesova. Jednotka se nachází ve 3.NP bytového domu po kompletní revitalizaci.

Dispozičně je jednotka řešena jako 2+kk o podlahové ploše 57,20 m². Jednotlivé části bytu tvoří prostorná vstupní chodba, koupelna s vanou, samostatná toaleta, nadstandardní obývacím pokoj s kuchyňským zázemím a hlavní ložnicí.

REKONSTRUKCE:

Bytová jednotka prošla v roce 2018 kompletní a nákladnou rekonstrukcí. Proběhla částečná změna dispozičního řešení, nová elektroinstalace vč. rozvodů internetu a televize od UPC do všech místností, nové rozvody vody a odpadů, rekonstrukce jádra vč. realizace nové koupelny a samostatné toalety, nové omítky, nová výmalba, nové podlahy, nové interiérové a vstupní dveře, sádrokartonové podhledy, osvětlení, nábytek na míru a realizace nadstandardní kuchyňské linky vč. zabudovaných spotřebičů.

Součástí rekonstrukce byla i dodávka dekorativního krbu vč. moderního obložení celé obývací stěny.

Veškeré vybavení dané jednotky je součástí a předmětem prodeje.

PŘÍSLUŠENSTVÍ A PARKOVÁNÍ:

Nedílnou součástí bytu je prostorná sklepní jednotka, která se nachází v přízemí bytového domu. Další součástí domu je samozřejmě i vlastní kolárna a sušárna.

Parkování pro obyvatele domu je k dispozici na veřejných plochách, které se nacházejí ihned u nemovitosti.

VÝHODY:

Kompletně provedená rekonstrukce bytu, díky které nebudete muset dalších několik let vůbec do ničeho investovat další finanční prostředky. Nemovitost bude kompletně vybavena a může sloužit jak pro osobní, tak investiční účely. Nízké provozní náklady jsou další velikou výhodou a činí 3.800,- Kč/měsíc vč. poplatků za fond oprav a dlouhodobých záloh na budoucí režie domu.

LOKALITA:

Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: Centrum města, mateřskou, základní i střední školu, nemocnici, lékárnu, Tesco či Lídl, bankovní pobočky, jazykovou školu, cukrářskou výrobnu, dětské hřiště, sportovní hřiště, zastávku MHD a mnohá další. Ve volném čase vám lokalita nabízí rychlou dostupnost k různým sportovištím města, kde jsou k dispozici tenisové kurty, beachová hřiště a koupaliště s víceúčelovými hřišti.

PODMÍNKY PŘEDÁNÍ NEMOVITOSTI:

Předání nemovitosti a další podmínky převodu jsou připraveny na osobní a korektní jednání s jednotlivými zájemci s možností individuálních podmínek. Majitelé však potřebují v nemovitosti setrvat minimálně do konce roku 2023, přičemž je pro kupujícího připraven možný nájemní vztah.

Veškeré bližší informace vám rádi sdělíme telefonicky, e-mailem nebo při osobní prohlídce na kterou se budu těšit.

Michal Groulík a InStyle Real Estate s.r.o.

KOMFORTNĚ A MODERNĚ PROVEDENÁ REKONSTRUKCE


PŘÍJEMNÉ OKOLÍ S VEŠKEROU OBČANSKOU VYBAVENOSTÍ


VIDEOPROHLÍDKA NEMOVITOSTI


VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.