K DISPOZICI

PRONÁJEM KRÁSNÉHO BYTU O DISPOZICI 2+1 V UHERSKÉM HRADIŠTI

EXKLUZIVNÍ NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

PODNÁJEM BYTOVÉ JEDNOTKY O DISPOZICI 2+1

MÁNESOVA 867 - UHERSKÉ HRADIŠTĚ


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Nabízíme k pronájmu nadstandardní a kompletně vybavenou bytovou jednotku o dispozici 2+1, nacházející se ve 3.NP kompletně zrevitalizovaného panelového bytového domu na ulici Mánesova, Uherské Hradiště.

Byt s podlahovou plochou 57,20 m2 je dispozičně řešen prostornou vstupní chodbou, samostatnou toaletou, koupelnou s vanou, obývacím pokojem s jídelnou, kuchyňským zázemím a hlavní ložnicí. Nedílnou součástí bytu je prostorná sklepní jednotka, která se nachází v přízemí bytového domu. Další součástí domu i vlastní kolárna a sušárna.

Parkování pro obyvatele domu je k dispozici na veřejných plochách, které se nacházejí pouze pár metrů od bytového domu.

VYBAVENÍ:

Majitel nemovitosti ponechává kompletní vybavení, které zahrnuje šatní skříň s poličkami ve vstupní chodbě, pračku v koupelně, manželskou postel vč. komody a televizoru v hlavní ložnici, kompletní vybavení obývacího pokoje vč. jídelního setu a kompletně vybavenou kuchyňskou linku s veškerými zabudovanými spotřebiči - lednice s mrazákem, myčka, indukce, digestoř, pečící trouba i mikrovlná trouba.

KOHO HLEDÁME A OD KDY?

Celý budoucí nájemní vztah a jeho podmínky jsou založeny na konkrétním jednání s vlastníkem nemovitosti. Hledáme nájemníka na dlouhodobý pronájem, který bude k bytu přistupovat jako ke svému vlastnímu a bude chtít udržovat jeho současný stav.

Majitel nemovitosti upřednostňuje jednoho až dva členy domácnosti, nekuřáky a bez domácích mazlíčků.

Jednotka bude připravena k předání a užívání od 1.1.2024 nebo od 1.2.2024.

PODMÍNKY PRONÁJMU:

Měsíční nájemné činí částku 12.500,- Kč.

Uvedené nájemné je bez energií, které činí 3.100,- Kč/měsíc pro dvě osoby žijící v bytě. V celém domě jsou rovněž k dispozici televizní a internetové služby od společnosti UPC (Vodafone), přičemž tyto služby nejsou součástí nájemného či záloh na energie, ale mohu být pro nájemce k dispozici v měsíční částce ve výši 680,- Kč.

Majitel nemovitosti požaduje složení kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.

Odměna za zprostředkování činí jeden měsíční nájem + DPH.

LOKALITA:

Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici centrum města, mateřskou, základní i střední školu, nemocnici, lékárnu, obchod s potravinami, bankovní pobočky, jazykovou školu, cukrářskou výrobnu, dětské hřiště, sportovní hřiště, vlakové a autobusové nádraží a mnohá další.

Ve volném čase vám lokalita nabízí rychlou dostupnost k různým sportovištím města, kde jsou k dispozici tenisové kurty, beachová hřiště a koupaliště s víceúčelovými hřišti.

Budu se těšit na prohlídce, Michal Groulík a InStyle Real Estate s.r.o.

BYTOVÁ JEDNOTKA O PODLAHOVÉ PLOŠE 57 M2


KOMFORTNÍ BYTOVÝ DŮM V KRÁSNÉ LOKALITĚ


KLIDNÁ LOKALITA S KOMPLETNÍ OBČANSKOU VYBAVENOSTÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


KONTAKTNÍ ÚDAJE KANCELÁŘE

Jsme vám k dispozici na níže uvedených kontaktech.


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, Staré Město

IČ: 050 56 993, DIČ: CZ05056993

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz