REZERVOVÁNO

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 4+1

KUDLOVICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ

ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Ve výhradním zastoupení si vám dovolujeme nabídnout ke koupi samostatně stojící rodinný dům o celkové dispozici 4+1, který naleznete v oblíbené lokalitě obce Kudlovice u Uherského Hradiště. Rodinný dům, který byl budován ve 30. letech minulého století nabízí dvě obytná podlaží, možnost dalšího dobudování podkroví, sklepní prostory, garáž, průjezd na zahradu, technický domek a rovinatý pozemek o celkové rozloze 3215 m2.

Dům prošel od roku 2005 částečnou rekonstrukcí, kdy došlo k realizaci nové střechy vč. střešní krytiny, instalaci nových oken směrem do ulice a realizaci nových rozvodů topení vč. plynového kotle. Po vstupu do domu se ocitnete v menším zádveří, kterým se dále dostanete do prostorné vstupní chodby, jenž tvoří centrální část domu. V prvním obytném podlaží naleznete menší pokoj, samostatnou kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, hlavní ložnici, toaletu, koupelnu, vstup do sklepních prostor a vstup do podkroví. V podkroví se nachází další pokoj a prostorná půda, která je připravena pro rekonstrukci a dobudování dalších obytných částí.

Z důvodu postupného vyklízení nemovitosti prozatím nemůžeme prezentovat fotografie vnitřních částí domu. Jako takové jsou na vyžádání. Samozřejmě doporučujeme v první řadě osobní návštěvu.

VÝHODY:

Celková plocha pozemku vč. zastavěné plochy činí 3215 m2. Užitná plocha obytných částí domu činí více 106 m2. Užitná plocha půdních prostor tvoří plochu bezmála 90 m2 a venkovní technická stavba nabízí plochu 26,7 m2. Připraveno pro rekonstrukci dle vlastních představ o bydlení. Velmi dobrá dopravní dostupnost do Starého Města, Uherského Hradiště, Napajedel, Otrokovic, Zlína či Kroměříže.

LOKALITA:

Vinařská obec Kudlovice se rozkládá severozápadně od Uherského Hradiště v podhůří chřibských lesů. Stavba se nachází na okrajové části obce, nedaleko od příjezdu ze směru od obce Sušice. Dům je průčelím orientován do hlavní ulice a je odsazen od silnice předzahrádkou a parkovací plochou. Vlastní nemovitost je umístěna v lokalitě, kde převažuje zástavba řadových i volně stojících rodinný domů a jako taková je dobře přístupná. V místě stavby úplná technická vybavenost - el. síť, kanalizace, vodovod i plynofikace.

Kudlovice se staly zajímavou lokalitou pro bydlení zejména pro mladé rodiny a novou výstavbou a rekonstrukcemi starších domů se značně změnil vzhled a oblíbenost celé obce. Občané mají k dispozici: Obecní úřad, MŠ a ZŠ, Kulturní dům, Praktického lékaře, Knihovnu, Obchod s potravinami, Pohostinství, Autobusovou zastávku, Dětská a sportovní hřiště.

RODINNÝ DŮM ZE 30.LET MINULÉHO STOLETÍ


PANORAMATICKÉ ZÁBĚRY ZAHRADY A OBCE


DOKUMENTACE STAVBY


Výkres 1.NP:

Výkres podkroví:

PŘÍJEMNÁ LOKALITA S DOSTATKEM ZELENĚ


KATASTRÁLNÍ MAPA


VÝPIS Z PŘÍSLUŠNÉHO LISTU VLASTNICTVÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo prohlídky včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.