INFORMACE O CENĚ NA DOTAZ

REZIDENCE HRADEBNÍ

REPREZENTATIVNÍ OBCHODNÍ PROSTORY


Exkluzivní pronájem vysoce reprezentativních obchodních prostor o celkové rozloze 259,88 m2 (119,70 m2 a 140,18 m2), které jsou situovaný v přízemí nově vznikající rezidence na ulici Hradební, jenž se nachází v historickém centru města Uherského Hradiště. Dostavba výše uvedené rezidence je aktuálně ve fázi dokončení hrubé stavby, přičemž dokončení celého objektu a prostorů samých je plánováno na druhou polovinu roku 2020. Unikátní umístění rezidence nabízí využití v řadách odvětví s možností dlouhodobého zasídlení firmy.

Nadstandardně řešené prostory byly projektovány na dva samostatné celky (119,70 m2 a 140,18 m2), které mají samostatné přístupy, samostatné sociální zázemí a jsou rozděleny centrální chodbou. Díky dvěma samostatných vstupům a dvěma sociálním zázemím majitelé nabízí možnost pronájmu na samostatné celky. Pronájem obou prostor jedním nájemcem tudíž není podmínkou, avšak preferovaný a velikou výhodou. Další velikou výhodou je možnost umístění reklamního billboardu či polepů na komfortní prosklené výlohy, které Rezidence nabízí. Majitelé v současné chvíli taktéž nabízí možnost úpravy, přestavby či rozdělení nabízených prostor na přání zájemce při dohodnutí adekvátních podmínek akceptovatelných pro obě strany.

Rezidence taktéž nabízí podzemní parkovací stání, přičemž jejich pronájem je možné řešit osobní domluvou s majiteli. Okolí domu však nabízí dostatek parkovacích kapacit na veřejných plochách města Uherského Hradiště.

Preferujeme dlouhodobý pronájem a pro veškeré bližší informace jsme k dispozici na telefonu či emailu.

KOMFORTNÍ NOVOSTAVBA


MASARYKOVO A MARIÁNSKÉ NÁMĚSTÍ NA DOSAH RUKY


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo a termín prohlídky včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.