PRONAJATO

REPREZENTATIVNÍ KANCELÁŘSKÉ PROSTORY


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Pronájem reprezentativních a nadstandardně řešených kancelářských prostor o užitné ploše 202 m2, nacházející se ve 3. NP zrekonstruované administrativní budovy na Zimním stadionu, která je situována v komfortní lokalitě nedaleko centra Uherského Hradiště.

Prostory a kanceláře jsou rozděleny do několika částí, kdy jsou v současné k dispozici tři veliké kanceláře a jedna zasedací místnost. Po domluvě s pronajímatelem by bylo možné prostory rozdělit na menší kancelářské části.

VYBAVENÍ:

Nabízené prostory a jednotlivé kanceláře mají k dispozici klimatizační jednotky, vlastní sociální zázemí, které nabízí dámské i pánské toalety, vlastní sprchu, soukromou kuchyňku a mnohá další. Vybavení nábytkem či elektronikou je již na novém nájemci.

Okolí domu nabízí dostatek parkovacích kapacit na veřejném a bezplatném parkovišti ve vlastnictví města Uherského Hradiště.

KOHO HLEDÁME A OD KDY?

Celý budoucí nájemní vztah a jeho podmínky jsou založeny na konkrétním a korektním jednání s vlastníkem nemovitosti. Hledáme nájemníka, který bude ke kancelářím přistupovat jako ke svému vlastnímu a bude chtít udržovat jejich současný stav.

Majitel objektu nabízí na oplátku přátelský přístup, férovost a ochotu pro jakékoliv jednání a možnost dlouhodobého zasídlení firmy. Velikou výhodou je umístění reklamního billboardu či polepů na informačních tabulích ve venkovních i vnitřních prostorách objektu.

Kanceláře budou připraveny k řádnému užívání nejpozději od 1.4.2022.

PODMÍNKY:

Měsíční nájemné činí částku 32.400,- Kč bez DPH.

Uvedené nájemné je bez zálohových plateb za energie, které činí v letních měsících 3.500,- Kč/měsíc bez DPH a v zimních měsících 7.500,- Kč bez DPH.

Majitel objektu vyžaduje složení tříměsíční kauce vč. DPH.

LOKALITA:

Prostředí a umístění administrativního domu odpovídá požadavkům pro komfortní a zajímavé sídlo firmy a to navíc v blízké dostupnosti centru města.

V daném objektu se dnes nachází Penzion s wellness zázemím, Restaurace LaBrusla, Top Fitness, Masážní studio, Papírnictví, Květinářství a mnoho dalších firem.

Pro více informací jsem vám k dispozici na níže uvedených kontaktech.

Vřele doporučuji prohlídku.

Michal Groulík a InStyle Real Estate s.r.o.

KOMFORTNÍ ADMINISTRATIVNÍ OBJEKT


KANCELÁŘSKÉ PROSTORY O PLOŠE PŘES 202 M2


PŮDORYSNÉ ŘEŠENÍ PRONAJÍMANÝCH PROSTOR


KOMFORTNÍ LOKALITA S BEZPROBLÉMOVÝM PARKOVÁNÍM


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo a termín prohlídky včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.