VTP TRIANGL - UHERSKÉ HRADIŠTĚ

EXKLUZIVNÍ NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

PRONÁJEM REPREZENTATIVNÍCH OBCHODNÍCH PROSTOR

VTP TRIANGL - UHERSKÉ HRADIŠTĚ


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Pronájem reprezentativních a nadstandardně řešených obchodních/kancelářských prostor o celkové užitné ploše 300,24 m2, nacházející se v 1. patře moderní administrativní budovy TRIANGL, ulice Stojanova, Uherské Hradiště.

Obchodní/kancelářské prostory v současné chvíli tvoří několik prostorných samostatných kanceláří, jednací místnost, dámské i pánské šatny s vlastními sprchovými kouty, dámské i pánské toalety, skladové prostory a byly využívány jako prostory pro zdravotnické laboratoře. Velikou výhodou je, že jsou současní nájemci připraveni a ochotni prostory přizpůsobit novému nájemci na míru. Zároveň je možné prostory rozdělit na dva samostatné celky.

Budova je vybavena výtahem a vnitřní prostory jsou vybaveny podlahovými krytinami, dveřmi, vybavením sociálních zázemí a klimatizačními jednotkami. Vnitřní vybavení nábytkem či elektronikou je již na novém nájemci.

Fotografie interiéru jsou pouze ilustrační. Současná činnost nájemce neumožňuje prostory fotografovat a zveřejňovat. Prohlídky jsou možné vždy po předešlé domluvě.

VTP TRIANGL:

Projekt "Vědeckotechnického parku TRIANGL" je zasazen do středu města Uherského Hradiště. Projekt vedle prostor pro obchody či kanceláře nabízí také propojitelné prostory dvou přednáškových - školicích sálů, prezentační plochy pro zasídlené společnosti a konferenční místnost.

V objektu budete mít k dispozici restauraci Beef and Bear a v přímém sousedství leží vlakové nádraží, hlavní odstavné parkoviště pro centrum města s kapacitou 192 parkovacích míst a v nejbližším okolí se nachází hlavní náměstí, místní střední školy, úřady místní samosprávy, nemocnice, klub kultury, kavárny a další důležitá místa.

Projekt je složen ze 3 samostatných budov propojených prostřednictvím společné terasy.

KOHO HLEDÁME A OD KDY?

Celý budoucí nájemní vztah a jeho podmínky jsou založeny na konkrétním a korektním jednání s aktuálním nájemcem a vlastníkem nemovitosti.

Hledáme nájemníka, který bude k prostorům přistupovat jako ke svému vlastnímu a bude chtít udržovat jejich současný stav. Majitel objektu nabízí na oplátku možnost dlouhodobého zasídlení firmy.

Další výhodou je umístění reklamního billboardu či polepů na informačních tabulích ve venkovních i vnitřních prostorách objektu a možnost využití soukromého parkování ve vnitro-bloku nemovitosti.

Prostory budou připraveny k řádnému užívání od 1.2.2023 nebo od 1.3.2023.

PODMÍNKY:

Měsíční nájemné činí částku 65.188- Kč bez energií, služeb a DPH.

Nad rámec ceny nájmu se majiteli objektu platí energie a služby - voda, topení a elektřina spol. prostor (Vodné, stočné - 855,80 Kč/měsíc, topení - 4.253,70 Kč/měsíc., elektřina SP - 1.089,- Kč/měsíc).

Dodávku elektrické energie přímo do pronajímaných prostor si nájemce zajišťuje sám a to na základě osobně uzavřených smluv s dodavatelem elektřiny.

Prostory jsou ideální pro provozování zdravotnických služeb či laboratoří, IT služeb či větších právních, účetních či daňových kanceláří. Samozřejmě není podmínkou.

Pro více informací jsem vám k dispozici na níže uvedených kontaktech.

Vřele doporučuji prohlídku, Michal Groulík a InStyle Real Estate s.r.o.

NEMOVITOST O CELKOVÉ UŽITNÉ PLOŠE PŘES 300 M2

Fotografie jsou z důvodu podnikatelské činnosti současného nájemce pouze ilustrační.


NADSTANDARDNÍ ADMINISTRATIVNÍ BUDOVA


AKTUÁLNÍ DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ NEMOVITOSTI


KRÁSNÁ LOKALITA S VÝBORNOU DOPRAVNÍ DOSTUPNOSTÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


KONTAKTNÍ ÚDAJE KANCELÁŘE

Jsme vám k dispozici pro jakékoliv doplňující dotazy.


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, 686 01 Staré Město

Michal Groulík - jednatel

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz

www.reality-instyle.cz

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového


Téměř denně narazím alespoň na jednu nabídku některé z realitních kanceláří a téměř denně kroutím hlavou nad tím, jak je zpracovaná.

Se stále rostoucími cenami nemovitostí opravdu dává smysl, poohlížet se po různých alternativách bydlení. Nikde není přece napsáno, že máte jen dvě možnosti - dům, nebo byt? Dům, nebo byt?
Tomu už dávno odzvonilo. Co takhle mobilní domek?
Přečtěte si o tomto moderním způsobu bydlení více. V článku najdete všechny konkrétní informace, aby jste...