3.300.000,-- Kč
Sem vložte podnadpis

PRODEJ APARTMÁNU 2+KK

Relax Park Třeboň I


Nabízíme k prodeji exkluzivní a komfortně vybavenou bytovou jednotku (apartmán) o dispozici 2+kk s prostornou krytou terasou, sklepem na patře, výtahem a kompletním vnitřním vybavením, nacházející se ve 3. NP moderního apartmánového komplexu Relax Park Třeboň. Komplex kolaudovaný v roce 2011 zahrnuje 4 hlavní budovy A, B, C, D, přičemž námi nabízený apartmán se nachází v bloku C a je využíván od roku 2013. Dispoziční řešení 2+kk s užitnou plochou 60,59 m2 nabízí prostornou předsíň, koupelnu s rohovou vanou, samostatnou toaletu, obývací a jídelní část s kuchyňským zázemím a hlavní ložnici. Z obývací části a hlavní ložnice je komfortní vstup na prostornou krytou terasu o rozloze 7,44 m2. Velikou výhodou tohoto apartmánu je, že může sloužit k investičním účelům, ale taktéž k trvalému bydlení. Z pohledu investičního zajišťujeme kompletní správu a servis spojený s pronájmem a zhodnocením daného apartmánů, přičemž tyto služby využívá taktéž současný majitel.

V celém apartmánu je k dispozici moderní vybavení, které je součástí a předmětem prodeje. Apartmán je tedy připraven k okamžitému užívání. Samozřejmě je vše závislé na osobním a korektním jednání s jednotlivými zájemci. K apartmánu dále náleží prostorný zděný sklep o rozloze 2,18 m2 umístěný u vstupu do apartmánu. Pro obyvatele domu je dále k dispozici menší kolárna umístěná v přízemí bytového domu a taktéž využití hlavní recepce, která je umístěna v přízemí bloku A.

Apartmánový komplex je situován na západním okraji města Třeboně hned u lázeňského parku Lázní Aurora, který přímo vybízí ke strávení dnů relaxace a odpočinku. Součástí lázní jsou mimo jiné i plavecký bazén se slanou vodou, aqua centrum, saunový svět a řada dalších možností odpočinku i sportovního vyžití. Milovníci sportu, regenerace a dobrého jídla si zde najdou dostatek osobního zalíbení. Rychlý nájezd na cyklo-trasy, několik bowlingových heren, fitness centra, minigolf, tenisové kurty, aqua centrum a řada dalších atrakcí. Díky své poloze vám Třeboň nabízí rychlou dostupnost mezi blízká turistická a atraktivní místa, mezi která patří Český Krumlov, České Budějovice, Jindřichův Hradec či Hluboká nad Vltavou. Pokud se budete chtít vydat ještě dál, můžete poznat krásy Lipna a milovníci lesů a hor ocení blízké Novohradské hory i celou Šumavu.

Využijte této jedinečné nabídky, která v nabídce opět dlouho neobjeví.

V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů jsem vám k dispozici na níže uvedeném telefonním čísle či emailové adrese.

Vřele doporučuji prohlídku a budu se těšit na setkání.

Komfortní apartmán


Moderní apartmánový komplex


Prostorná dispozice, terasa, osobní sklep


Pouze pár metrů od proslulých lázní Aurora


Online rezervace prohlídky

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.