3.990.000,- Kč

K DISPOZICI A DALŠÍMU JEDNÁNÍ

PRODEJ SAMOSTATNĚ STOJÍCÍHO RODINNÉHO DOMU

TUČAPY 72 - HOLEŠOV


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Ve výhradním zastoupení si vám dovolujeme nabídnout ke koupi jednopodlažní samostatně stojící rodinný dům, který je situován v klidné části obce Tučapy, která leží pouze pár minut od Holešova. Rodinný dům, který byl budován ve 40. letech minulého století nabízí jedno obytné podlaží, technické části, garáž s průjezdem na zahradu, bazén, pergolu s venkovním grilem a komfortní pozemek o celkové rozloze 690 m².

Rodinný dům disponuje jednou obytnou jednotkou o celkové dispozici 5+1. Po vstupu do domu se ocitnete ve vstupní chodbě, která tvoří hlavní centrální část domu. Z této chodby se dostanete do prvního dětského pokoje, samostatné toalety, koupelny, do prvního ze dvou obývací pokojů a druhého dětského pokoje. Dále se z hlavní chodby dostanete do kuchyňského zázemí, druhého obývacího pokoje a hlavní ložnice. Z hlavní chodby rovněž vede vstup do průjezdu s garáží, do technických částí domu a na zahradu. Technické části domu nabízí dílnu a skladové prostory.

Dům je postaven na pozemku o celkové rozloze 690 m², přičemž zastavěná plocha domu činí 240 m², obytné části domu mají užitnou plochu 96,76 m², technické části (dílna) 24,6 m² a průjezd do dvora s garáží nabízí plochu 87,6 m². Zahrada poté dotváří část o ploše 450 m².

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Dům je průčelím orientován do hlavní ulice a je odsazen od silnice menší předzahrádkou a parkovací plochou do průjezdu s garáží. Vlastní nemovitost je umístěna v lokalitě, kde převažuje zástavba řadových i volně stojících rodinný domů a jako taková je dobře přístupná. V místě stavby úplná technická vybavenost - el. síť, kanalizace, vodovod, plynofikace, internet, přičemž dům nabízí napojení na veškeré zmíněné sítě. Vytápění nemovitosti je tvořeno plynovým kotlem a ohřev vody el. bojlerem, jenž zajišťují nízké provozní náklady celého domu. Celkové měsíční náklady na dodávku elektřiny, plynu, vody i internetu činí necelých 5.500,- Kč.

Nemovitost je ve velmi dobrém technickém stavu a po provedené zásadní rekonstrukce, která probíhala v letech 2012 až 2021. V průběhu rekonstrukce tedy došlo k výměně kotle vč. kompletních rozvodů topení s osazením nových radiátorů, byly udělány kompletně nové rozvody elektřiny, vody i odpadů. Dům rovněž prošel kompletním podřezáním vč. provedení hydrozilozace, byly realizovány nové betonové podlahy vč. zateplení a položení nových krytin v hlavních pokojích. Dále nové omítky, vyměněna nová plastová okna a garážová vrata, proběhlo zateplení domu 15 cm polystyren vč. fasády, zateplení střechy minerální vatou 30 cm, nové okapy, vybudování venkovní pergoly s krbem a asfaltování přístupové a parkovací plochy před vjezdem do garáže/průjezdu.

Dům je postaven z cihelného zdiva. Okna a dveře v obvodových stěnách jsou nová plastová. Stropní konstrukce domu je nad celým domem dřevěná trámová. Střešní konstrukce je tvořena dřevěným krovem s plechovou krytinou.

LOKALITA:

Obec Tučapy je velmi oblíbenou lokalitou nacházející pouze pár minut od Holešova. Tučapy se staly zajímavou lokalitou pro bydlení zejména pro mladé rodiny a novou výstavbou a rekonstrukcemi starších domů se značně změnil vzhled a oblíbenost celé obce.

Občané mají k dispozici pouze základní občanskou vybavenost, přičemž kompletní občasná vybavenost je k dispozici v Holešově, jehož jsou Tučapy místní částí.

Obec rovněž nabízí velmi dobrou dopravní dostupnost nejen do Holešova, ale dále do Hulína, Kroměříže, Bystřice pod Hostýnem či Zlína.

Pro více informací jsme vám k dispozici na níže uvedený kontaktech.

Budu se těšit na prohlídce, Michal Groulík a InStyle Real Estate.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA


VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


KONTAKTNÍ ÚDAJE KANCELÁŘE

Jsme vám k dispozici pro jakékoliv doplňující dotazy.


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, 686 01 Staré Město

Michal Groulík

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz

www.reality-instyle.cz