8.500,- Kč / měsíc
Sem vložte podnadpis

Pronájem bytu 1+kk - Rezidence Dlouhá


Pronájem komfortní bytové jednotky o dispozici 1+kk s prostornou terasou a sklepem v osobním vlastnictví, nacházející se ve 3. NP novostavby bytového domu na ulici Dlouhá, Uherské Hradiště - centrum. Byt s podlahovou plochou 35,1 m2 je dispozičně řešen vstupní chodbou, koupelnou se sprchovým koutem a obývací částí s kuchyňským zázemím. Z obývacího pokoje i kuchyňského zázemí je komfortní vstup na prostornou soukromou terasu o rozloze necelých 14 m2. Bytová jednotka nebyla doposud využívána a je tedy bez předešlého opotřebení. Další velikou výhodou jednotky jsou veliká francouzská okna s venkovními hliníkovými žaluziemi, která prostoru nabízí dostatek denního světla a přitom zabezpečují tepelnou pohodu v letních měsících.

V celém bytě je k dispozici podlahové vytápění, jsou použity nadstandardní materiály a částečné vybavení, které je součástí a předmětem nájmu. Majitel nemovitosti ponechá vybavení kuchyňského zázemí, koupelny a nabízí možnost ponechání televizoru či jiného nábytku na základě předešlé osobní domluvy. K jednotce dále náleží prostorný zděný sklep umístěný ve stejném patře jako bytová jednotka. Pro obyvatele domu je dále k dispozici menší kolárna umístěná v přízemí bytového domu.

Uvedené nájemné je bez energií, které činí 2.000,- Kč / měsíc. V celém domě jsou k dispozici televizní a internetové služby pouze od společnosti UPC, přičemž tyto služby nejsou součástí nájemného či záloh na energie. Prostředí a umístění bytového domu odpovídá požadavkům pro moderní a komfortní bydlení v centru města. Okolí bytového domu disponuje veškerou občanskou vybaveností.

Jednotka je připravena k téměř okamžitému nastěhování. Vřele doporučuji prohlídku.

Komfortní Rezidence


Prostorný byt se soukromou terasou o ploše 14 m2


Mariánské náměstí na dosah ruky


Půdorysné řešení


Online rezervace prohlídky

Zarezervujte si místo a termín prohlídky včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.