12.500,-- Kč / měsíc

Pronájem reprezentativního bytu 2+kk - Rezidence Dlouhá


Pronájem exkluzivní kompletně vybavené bytové jednotky o dispozici 2+kk s prostornou terasou a sklepem v osobním vlastnictví, nacházející se ve 2. NP novostavby bytového domu na ulici Dlouhá, Uherské Hradiště - centrum. Byt s podlahovou plochou 63 m2 je dispozičně řešen vstupní chodbou, zařízeným obývacím pokojem s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelnou s vanou a hlavní ložnicí. Z obývacího pokoje i ložnice je komfortní vstup na prostornou soukromou terasu.

V celém bytě jsou použity nadstandardní materiály a vybavení, které je součástí a předmětem nájmu. Majitel nemovitosti ponechá prakticky veškeré vnitřní vybavení daného bytu - vestavné skříně, komody, pračku, manželskou postel s novými matracemi, noční stolky, židle, jídelní stůl, poličkové systémy, pohovku, televizor a kompletně vybavenou nadstandardní kuchyňskou linku vč. lednice či myčky.

K jednotce dále náleží prostorný zděný sklep umístěný ve stejném patře jako bytová jednotka. Pro obyvatele domu je dále k dispozici menší kolárna umístěná v přízemí bytového domu.

Uvedené nájemné je bez energií, které činí 2.500,- Kč / měsíc. V celém domě jsou k dispozici televizní a internetové služby pouze od společnosti UPC, přičemž tyto služby nejsou součástí nájemného či záloh na energie. Prostředí a umístění bytového domu odpovídá požadavkům pro moderní a komfortní bydlení v centru města. Okolí bytového domu disponuje veškerou občanskou vybaveností.

Jednotka je připravena k téměř okamžitému nastěhování. Vřele doporučuji prohlídku.


Galerie nemovitosti


Dlouhá 1339, 686 01 Uherské Hradiště