13.000,- KČ + ENERGIE / MĚSÍC

NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

NADSTANDARDNÍ BYTOVÁ JEDNOTKA O DISPOZICI 2+KK

DLOUHÁ 1339 - UHERSKÉ HRADIŠTĚ


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Nabízíme k pronájmu nadstandardní a kompletně vybavenou bytovou jednotku o dispozici 2+kk, nacházející se ve 2.NP REZIDENCE DLOUHÁ, která se je situována v přímém centru Uherského Hradiště.

Byt s podlahovou plochou 47,7 m2 je dispozičně řešen vstupní chodbou, kuchyňským zázemím s obývacím pokojem, hlavní ložnicí a koupelnou s vanou a oddělenou tolaetou. Z obývacího pokoje a ložnice je komfortní vstup posuvnými dveřmi na privátní krytou terasu o ploše téměř 14 m2.

VYBAVENÍ:

Majitel nemovitosti ponechává kompletní vybavení, které zahrnuje botník s komodou ve vstupní chodbě, pračku v koupelně, vestavěnou skříň, noční stolky i manželskou postel v hlavní ložnici, kompletní vybavení obývacího pokoje vč. televize, jídelní set a kompletně vybavenou kuchyňskou linku s veškerými zabudovanými spotřebiči - lednice s mrazákem, myčka, indukce, digestoř, pečící trouba i mikrovlná trouba.

KOHO HLEDÁME A OD KDY?

Celý budoucí nájemní vztah a jeho podmínky jsou založeny na konkrétním a korektním jednání s vlastníkem nemovitosti. Hledáme nájemníka na dlouhodobý pronájem, který bude k bytu přistupovat jako ke svému vlastnímu a bude chtít udržovat jeho současný stav.

Majitel nemovitosti upřednostňuje jednoho až dva členy domácnosti, nekuřáky a bez domácích mazlíčků.

Jednotka je připravena k předání a užívání od 1.3.2023.

PODMÍNKY:

Měsíční nájemné činí částku 13.000,- Kč.

Uvedené nájemné je bez energií, které činí 2.800,- Kč/měsíc. V celém domě jsou rovněž k dispozici televizní a internetové služby od společnosti UPC (Vodafone), přičemž tyto služby nejsou součástí nájemného či záloh na energie.

Majitelé požadují kauci ve výši dvou měsíčních nájmů.

LOKALITA:

Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici centrum města, mateřskou, základní i střední školu, nemocnici, lékárnu, obchod s potravinami, bankovní pobočky, jazykovou školu, cukrářskou výrobnu, dětské hřiště, sportovní hřiště, vlakové a autobusové nádraží a mnohá další.

Ve volném čase vám lokalita nabízí rychlou dostupnost k různým sportovištím města, kde jsou k dispozici tenisové kurty, beachová hřiště a koupaliště s víceúčelovými hřišti.

Budu se těšit na prohlídce, Michal Groulík a InStyle Real Estate s.r.o.

BYTOVÁ JEDNOTKA O UŽITNÉ PLOŠE TÉMĚŘ 60 M2


KOMFORTNÍ A MODERNÍ REZIDENCE Z ROKU 2018


PŮDORYSNÉ SCHÉMA JEDNOTKY


CENTRUM MĚSTA NA DOSAH RUKY


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


KONTAKTNÍ ÚDAJE KANCELÁŘE

Jsme vám k dispozici na níže uvedených kontaktech.


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, Staré Město

IČ: 050 56 993, DIČ: CZ05056993

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz

Facebook