14.000,- KČ + ENERGIE / MĚSÍC

PŘIPRAVUJEME

NADSTANDARDNÍ BYTOVÁ JEDNOTKA O DISPOZICI 3+KK

DLOUHÁ 1302 - UHERSKÉ HRADIŠTĚ


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Nabízíme k pronájmu nadstandardní bytovou jednotku v osobním vlastnictví nacházející se ve vyhledávané lokalitě Uherského Hradiště, ulice Dlouhá,. Jednotka se nachází v 5.NP bytového domu z roku 2005 o podlahové ploše 96,32 m². Jelikož se jedná o poslední podlaží daného domu, nikdo vám již nebude narušovat vaše soukromí.

Dispozičně je jednotka řešena jako 3+KK s prostornou předsíní a vstupní chodbou, koupelnou s rohovou vanou, samostatnou toaletou, dětským pokojem, nadstandardním obývacím pokojem s kuchyňským koutem a hlavní ložnicí o celkové užitné ploše bytu 79,97 m².

PŘÍSLUŠENSTVÍ:

I když se nacházíme v centru města, kde je standardně problém s parkováním, tato nemovitost má nesmírnou výhodu v podobě vlastního garážového stání na el. ovládání. V garáži je prostor pro 1 osobní automobil. Po zaparkování se zadními dveřmi pohodlně dostaneme k hlavní chodbě s výtahem.

Další možnost parkování je na přilehlých ulicích Na Baště či Sloupského. Zároveň je možnost parkovat v ulici Na Stavidle, která se nachází pár desítek metrů od bytového domu a nabízí parkování na veřejném parkovišti města.

Další příslušenství tvoří sklepní jednotka umístěna na stejném podlaží jako byt samotný a nabízí užitnou plochu 3,10 m². Součástí a příslušenstvím je rovněž část pronajaté uzamykatelné chodby o užitné ploše 4,66 m², která se nachází přímo před bytem a slouží jako předsíň jenž nabízí možnost dalšího uložení osobních věcí či kol.

VYBAVENÍ:

Nemovitost je vybavena plovoucími podlahami, dveřmi, zařizovacími předměty, obklady a dlažbou v koupelně i na toaletě, kuchyňskou linkou včetně základních spotřebičů, klimatizační jednotkou, která má vnitřní jednotku umístěnou v obývacím pokoji, vestavnou skříní na chodbě a v hlavní ložnici. Vybavení dalším nábytkem je již na novém nájemci.

KOHO HLEDÁME A OD KDY?

Celý budoucí nájemní vztah a jeho podmínky jsou založeny na konkrétním a korektním jednání s vlastníkem nemovitosti.

Hledáme nájemníka, který bude k bytu přistupovat jako ke svému vlastnímu a bude chtít udržovat jeho současný stav.

Tato nemovitost je ideální volbou pro rodinu s dětmi, která hledá dlouhodobý pronájem, ovšem i mladý pár si zde najde zalíbení.

Nekuřáci a zájemci bez zvířat jsou pro majitele prioritou.

Majitel bytu nabízí přátelský přístup, férovost a ochotu pro jakékoliv jednání.

Jednotka je připravena k řádnému užívání od 1.12.2022.

PODMÍNKY:

Měsíční nájemné činí částku 14.000,- Kč.

Uvedené nájemné je bez energií, které činí 4.500- Kč/měsíc.

Majitel nemovitosti požaduje kauci ve výši 1 měsíčního nájmu a odměna za zprostředkování činí 1 měsíční nájem + DPH.

LOKALITA:

Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: Centrum města, mateřskou, základní i střední školu, nemocnici, lékárnu, obchod s potravinami, bankovní pobočky, jazykovou školu, cukrářskou výrobnu, dětské hřiště, sportovní hřiště, zastávku MHD, vlakové nádraží a mnohá další. 

Ve volném čase vám lokalita nabízí rychlou dostupnost do centra města, k obchodním domům Albert či Billa a rovněž k různým sportovištím města, kde jsou k dispozici tenisové kurty, beachová hřiště a koupaliště s víceúčelovými hřišti.

Budu se těšit na prohlídce, M. Groulík

PŘÍJEMNÉ OKOLÍ S VEŠKEROU OBČANSKOU VYBAVENOSTÍ


NADSTANDARDNÍ A RODINNÉ 3+KK V CENTRU MĚSTA


PŮDORYSNÉ SCHÉMA JEDNOTKY


MARIÁNSKÉ A MASARYKOVO NÁMĚSTÍ NA DOSAH RUKY


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.