2 850 000 Kč
Sem vložte podnadpis

Prodej bytu 3+1, 75 m2, Na Rybníku


V zastoupení majitele nabízíme k prodeji prostornou bytovou jednotku v osobním vlastnictví nacházející se v těsné blízkosti centra Uherského Hradiště, ulice Na Rybníku. Dispozičně je jednotka řešena jako 3+1 s prostornou lodžií a šatnou. Velikou výhodou jsou samostatné vstupy do každé místnosti z centrální chodby. Byt se nachází ve třetím patře osmi podlažního panelového domu po kompletní revitalizaci.

Podlahová plocha bytu včetně lodžie činí 75 m², plocha sklepu činí 2 m². Byt je ve stavu původního, avšak udržovaný, v minulosti proběhla výměna oken za plastová a zasklení lodžie. Vytápění bytu je řešeno ústředním dálkovým rozvodem. Parkování osobního automobilu je možné přímo u domu, případně na několika veřejných parkovištích vzdálených jen pár desítek metrů od vchodu do bytového domu. V suterénu domu se nachází sklep a náleží zde možnost využití společné kolárny a sušárny.

Ačkoli se dům nachází téměř v centru města, v jeho okolí najdeme značné množství zeleně a vzrostlých stromů. Za domem se nachází dětské hřiště a menší park pro poklidnou relaxaci. Blízké okolí domu disponuje veškerou občanskou vybaveností jako je např. zastávka MHD téměř u domu, MŠ a ZŠ, lékárna, lékaři, pošta, restaurace, potraviny a supermarket, aquapark a mnohá další.

V současné době je bytová jednotka pronajímána, tudíž se nabízí i jako vhodná investiční příležitost. Další možností je kompletní rekonstrukce jednotky dle vlastních představ o bydlení. K dispozici je byt od ledna roku 2019, případně po dohodě i dříve. Bližší informace Vám rádi poskytneme telefonicky, emailem nebo přímo na prohlídce nemovitosti, kterou určitě doporučujeme.

Uvedené energetická třída není odrazem skutečného stavu nemovitosti. PENB bude k dispozici nejpozději v den podpisu kupní smlouvy.Máte zájem o prohlídku nemovitosti či bližší informace? Neváhejte a ozvěte se nám.