2 090 000 Kč
Sem vložte podnadpis

Prodej bytu 2+1, Uh. Hradiště - Jarošov


Ve výhradním zastoupení majitelky nabízíme k prodeji prostornou bytovou jednotku v osobním vlastnictví nacházející se v Uherském Hradišti, místní část Jarošov. Dispozičně je jednotka řešena jako 2+1 s prostornou lodžií a nadstandardním zděným sklepem. Velikou výhodou jsou samostatné vstupy do každé místnosti z centrální chodby. Byt se nachází v posledním čtvrtém nadzemním podlaží panelového domu po kompletní revitalizaci.

Podlahová plocha bytu včetně lodžie činí 56,27 m2, plocha sklepu činí 11,85 m2. Bytová jednotka prošla před několika lety totální rekonstrukcí - výměna jádra, nová koupelna, plastová okna, plynový kotel, nová elektro-instalace, nové podlahy, dveře, kuchyňská linka, vestavné skříně a mnohá další. Vytápění bytu je řešeno vlastním plynovým kotlem. Náklady na provoz jednotky činí měsíčně 2 500 Kč. Jednotka je částečně vybavena nábytkem a vestavěnými skříněmi. Kompletní vybavení nábytkem, kuchyňského a koupelnového zázemí je součástí prodeje. Parkování osobního automobilu je možné přímo u domu, případně na několika veřejných parkovištích vzdálených jen pár desítek metrů od vchodu do bytového domu.

V okolí bytového domu najdeme značné množství zeleně a vzrostlých stromů. Za domem se nachází dětské hřiště a menší park pro poklidnou relaxaci. Blízké okolí domu disponuje téměř veškerou občanskou vybaveností jako je např. zastávka MHD téměř u domu, MŠ a ZŠ, lékárna, lékaři, pošta, restaurace, potraviny.

Jednotka je ihned k dispozici. Bližší informace Vám rádi poskytneme telefonicky, emailem nebo přímo na prohlídce nemovitosti, kterou určitě doporučujeme. Uvedené energetická třída není odrazem skutečného stavu nemovitosti. PENB bude k dispozici nejpozději v den podpisu kupní smlouvy.


Fotogalerie nemovitosti


Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte a zajistěte si více informací.