Chaloupky 578 - Veselí nad Moravou
Sem vložte podnadpis

Převod členských práv a povinností k bytu 2+1


Ve výhradním zastoupení nabízíme k převodu členských práv a povinností družstevní jednotku nacházející se v centru města Veselí nad Moravou, ulice Chaloupky. Dispozičně je jednotka řešena jako 2+1 s podlahovou plochou 44,7 m2. Velikou výhodou je aktuální stav bytu, který nabízí možnost přebudování, dle vlastních představ o bydlení. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží panelového domu po kompletní revitalizaci. 

V roce 2007 byla realizována oprava střechy, zateplení bytového domu a výstavba lodžií. V roce 2011 proběhla rekonstrukce výtahu, v roce 2016 rekonstrukce sklepních kójí a v roce 2017 zasklení lodžií. 

Byt je ve stavu původního, avšak udržovaný, v minulosti proběhla výměna oken za plastová a v roce 2018 rekonstrukce podlah. Vytápění bytu je řešeno ústředním dálkovým rozvodem. Parkování osobního automobilu je možné přímo u domu, případně na několika veřejných parkovištích vzdálených jen pár desítek metrů od vchodu do bytového domu. V suterénu domu se nachází 2 sklepy a náleží zde možnost využití společné kolárny a sušárny.

Převod jednotky do osobního vlastnictví je možný ihned, anuita je splacena s možností okamžitého vyplacení zbývající části úvěru na revitalizaci. Náklady na provoz jednotky činí 2.500,- Kč/měsíc.

V okolí bytového domu najdeme značné množství zeleně a vzrostlých stromů. Za domem se nachází dětské hřiště a menší park pro poklidnou relaxaci. Blízké okolí domu disponuje veškerou občanskou vybaveností jako je např. zastávka MHD téměř u domu, supermarkety, MŠ a ZŠ, lékárna, lékaři, pošta, restaurace a mnohá další.

Bližší informace rádi poskytneme telefonicky, emailem nebo přímo na prohlídce nemovitosti, kterou určitě doporučujeme. 


Galerie nemovitostiPENB, Předpis služeb


Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte a ozvěte se nám.