2 850 000 Kč
Sem vložte podnadpis

Prodej bytu 3+1, 28. října - Uh. Hradiště


Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji prostornou bytovou jednotku v osobním vlastnictví nacházející se ve vyhledávané lokalitě Uherského Hradiště, ulice 28.října. Dispozičně je jednotka řešena jako 3+1 s prostornou lodžií, šatnou a dvěma sklepy. Byt se nachází ve třetím nadzemním podlaží panelového domu po kompletní revitalizaci. Z balkónu je krásný výhled na sportoviště města.

Podlahová plocha bytu včetně lodžie činí 85 m². Bytová jednotka prošla v roce 2010 celkovou rekonstrukcí - kompletní změna dispozičního řešení, nová elektřina, nové podlahy a dveře, nová koupelna a mnohá další. Vytápění bytu je řešeno ústředním dálkovým rozvodem. Jednotka je kompletně vybavena a veškeré vybavení je součástí prodeje. Parkování osobního automobilu je možné přímo u domu, případně na několika veřejných parkovištích vzdálených jen pár desítek metrů od vchodu do bytového domu.

V okolí bytového domu najdeme značné množství zeleně a vzrostlých stromů. Za domem se nachází dětské hřiště a menší park pro poklidnou relaxaci. Blízké okolí domu disponuje veškerou občanskou vybaveností jako je např. MŠ a ZŠ téměř u domu, aquapark, sportoviště, Tesco či Kaufland.

Jednotka bude nachystána na předání nejpozději k 1.3.2019. Bližší informace Vám rádi poskytneme telefonicky, emailem nebo přímo na prohlídce nemovitosti, kterou určitě doporučujeme. Uvedené energetická třída není odrazem skutečného stavu nemovitosti. PENB bude k dispozici nejpozději v den podpisu kupní smlouvy.


Fotogalerie jednotky