5.250.000,- Kč vč. kompletního realitního a právního servisu

EXKLUZIVNÍ NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

PRODEJ BYTOVÉ JEDNOTKY O DISPOZICI 3+KK

JABLOŇOVÁ - UHERSKÉ HRADIŠTĚ - MAŘATICE


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Dovolujeme si vám nabídnout ke koupi krásný rodinný byt o dispozici 3+kk, který je situován v 5. nadzemním podlaží novostavby bytového domu dokončeného v roce 2019 a to v rámci developerského projektu SADSKÁ VÝŠINA.

Nedílnou součástí bytové jednotky jsou 2 terasy, zděná sklepní jednotka a vyhrazené venkovní parkovací místo, které se nachází pouze pár metrů od vstupu do bytového domu, kde na vás bude čekat prostorný výtah, který vás doveze přímo do 5. podlaží.

TECHNICKÉ PARAMETRY A VYBAVENÍ:

Jednotka o podlahové ploše 66,7 m2 je dispozičně řešena prostornou vstupní chodbou, samostatnou toaletou, koupelnou s vanou, hlavní ložnicí, dětským pokojem a hlavním obývacím pokojem s kuchyňským zázemím. Obývací pokoj nabízí komfortní vstup na první terasu o výměře 11,55 m2. Hlavní ložnice a dětský pokoj poté nabízí vstup na druhou terasu o ploše 5,46 m2.

Majitelé nemovitosti pro nového majitele ponechají téměř kompletní vnitřní vybavení. Ve vstupní chodbě budete mít k dispozici vestavěnou skříň, v hlavní ložnici postel s nočními stolky a komodou, v dětském pokoji vestavěnou skříň vč. dvoupatrové postele a v hlavním obytném zázemí budete mít k dispozici TV stolek, konferenční stolek, velikou rohovou sedačku, jídelní set a kompletně vybavenou kuchyňskou linku se spotřebiči SIEMENS.

Pokud tedy toužíte vlastnit nemovitost, která bude krásná, nová, moderní a kde vám bude stačit přijít jen s taškou oblečení, jste tady správně. Kompletní vybavení je děláno na míru a zakomponováno tak, aby bylo jednotné v celém bytě.

PERFEKTNÍ LOKALITA:

Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: menší obchod s potravinami, mateřskou, základní i střední školu, lékárnu, Tesco či Lídl, cukrářskou výrobnu, dětské hřiště, sportovní hřiště, zastávku MHD a mnohá další.

Ve volném čase vám lokalita nabízí velmi rychlou dostupnost do centra města a k různým sportovištím města, kde jsou k dispozici tenisové kurty, beachová hřiště a koupaliště s víceúčelovými hřišti a nespočet dalších aktivit.

Koupí této nemovitosti primárně investujete sami do sebe. Získáte novou a moderní nemovitost v perfektní lokalitě a uložíte tak bezpečně své finanční prostředky.

Pro více informací jsme vám k dispozici na uvedených kontaktech.

Budu se těšit na prohlídce, Michal Groulík a InStyle Real Estate.

GALERIE EXTERIÉRU


VIDEOPROHLÍDKA NEMOVITOSTI


VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem celé nemovitosti. Uherské Hradiště je jí vyhlášenou. Ve městě je dostatečná kapacita ve všech školských zařízeních. 

Za zmínku rozhodně stojí i pestrá nabídka nákupních možností či oblíbených kaváren a restaurací. Lokalita samozřejmě nabízí veškeré potřebné úřady, poštu, zdravotnická zařízení a jiné služby.

V těsné blízkosti rodinného domu je autobusová zastávka, odkud jezdí přímé MHD linky do centra města, které vás mohou dále směřovat z Uherského Hradiště na Zlín, Uherský Brod a další.

AKTUÁLNÍ DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ


UMÍSTĚNÍ BYTOVÉHO DOMU


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


KONTAKTNÍ ÚDAJE KANCELÁŘE

Jsme vám k dispozici pro jakékoliv doplňující dotazy.


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, 686 01 Staré Město

Michal Groulík - jednatel

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz

www.reality-instyle.cz