10.500.000,-- Kč

PRODEJ MODERNÍ BYTOVÉ JEDNOTKY O DISPOZICI 3+KK

MANTOVSKÁ 780/2 - HORNÍ MĚCHOLUPY


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji nadstandardní bytovou jednotku v osobním vlastnictví nacházející se ve vyhledávané lokalitě hlavního města Prahy, městská část Horní Měcholupy a to v rámci projektu Javorová čtvrť II.

Jednotka dokončená v roce 2019 největším rezidenčním developerem, společností CENTRAL GROUP se nachází v 5.NP bytového domu o celkové užitné ploše 77,8 m². K jednotce dále náleží užívání soukromé terasy o ploše 9,7 m² a vlastnictví největšího garážového stání v domě.

Dispozičně je jednotka řešena jako 3+KK s prostornou vstupní chodbou, šatnou, samostatnou toaletou, koupelnou s vanou, dětským pokojem, hlavní ložnicí a nadstandardním obývacím pokojem s kuchyňským koutem.

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ:

Nemovitost má nesmírnou výhodu v podobě vlastního a největšího garážového stání na el. ovládání, které náleží přímo k danému bytu jako příslušenství umístěné mimo byt o celkové ploše přes 20 m2. V garáži je prostor pro 1 osobní automobil a stále zbývá dostatek prostoru pro uložení dalších osobních věcí. Po zaparkování se po několika krocích pohodlně dostanete k chodbě s výtahem. Návštěvy pak mohou pohodlně využít parkování před domem.

Samotná jednotka je vybavena a bude novému majiteli předána s kuchyňskou linkou včetně veškerých spotřebičů, kvalitními plovoucími podlahami, vchodovými bezpečnostními a protipožárními dveřmi, interiérovými dveřmi SAPELI se zvýšenou výškou 2100 mm, zařizovacími předměty, skříňkami, komodami, obklady a dlažbou v koupelně i na toaletě a mrazuvzdornou dlažba na terase.

Vybavení interiérovým nábytkem je již na novém majiteli.

Byt je proveden ve vysokém standardu provedení, které tvoří teplovodní podlahové topení, moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet, digitální a satelitní televizi a instalované vnitřní rolety.

VÝHODY:

Velikou výhodou této nemovitost je prodloužená záruka od developera, kdy ještě 1 rok je na stavbu plná záruka. Další výhodou je oddělení jednotlivých místností do kterých se vstupuje z centrální chodby. Každá místnost má tak své vlastní soukromí.

Dále jsou v celém domě k dispozici televizní a internetové služby od společnosti UPC (Vodafone).

LOKALITA:

Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti. Horní Měcholupy jsou vyhlášeny skvělou občanskou vybaveností. V daném místě je dostatečná kapacita ve vše školských zařízeních, pestrá nabídka nákupních možností či oblíbených restaurací. Lokalita samozřejmě nabízí veškeré potřebné úřady, poštu, zdravotnické zařízení, policii či památky.

Můžete sportovat a relaxovat v okolí Hostivařské přehrady či na kole nebo s kočárkem vyrazit do přírodního parku Botič-Milíčov. V blízkém okolí je řada sportovišť vč. rodinného golfového areálu.

DOPRAVNÍ DOSTUPNOST:

V těsné blízkosti od bytového domu je autobusová zastávka, odkud jezdí přímé autobusové linky ke stanici metra C (Háje) a stanici metra A (Skalka). Do centra města se tak dostanete velmi rychle tímto způsobem a nebo prostřednictvím vlaku, jehož zastávka se nachází zhruba 7 minut od vašeho nového domova.

PŘEDÁNÍ NEMOVITOSTI A DOPLŇUJÍCÍ INFORAMCE:

Předání nemovitosti a další podmínky převodu jsou připraveny na osobní a korektní jednání s jednotlivými zájemci s možností individuálních podmínek.

Veškeré bližší informace vám rádi sdělíme telefonicky, emailem nebo při osobní prohlídce na kterou se budu těšit.

Michal Groulík a InStyle Real Estate s.r.o.

NADSTANDARDNÍ RODINNÉ BYDLENÍ


PŘÍJEMNÉ OKOLÍ S VEŠKEROU OBČANSKOU VYBAVENOSTÍ


VIDEOPROHLÍDKA NEMOVITOSTI


DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ NEMOVITOSTI


VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


KONTAKTNÍ ÚDAJE

Jsme vám k dispozici pro jakékoliv doplňující dotazy.


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, 686 01 Staré Město

Michal Groulík

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz

www.reality-instyle.cz