CENA NEMOVITOSTI JE K DISPOZICI NA VYŽÁDÁNÍ

PRODEJ ŘADOVÉHO RODINNÉHO DOMU O DISPOZICI 4+1

BŘEZOLUPY 277


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Ve výhradním zastoupení si vám dovolujeme nabídnout ke koupi jednopodlažní řadový rodinný dům, který je situován v klidné části obce Březolupy, okres Uherské Hradiště. Rodinný dům, který byl budován ve 30. letech minulého století nabízí jedno obytné podlaží, technické části, garáž s průjezdem na zahradu a komfortní pozemek o celkové rozloze 810 m².

Rodinný dům disponuje jednou obytnou jednotkou o celkové dispozici 4+1 (4+kk). Po vstupu do domu se ocitnete ve vstupní chodbě, která tvoří hlavní centrální část domu. Z této chodby se dostanete do pracovny (dětského pokoje), hlavní ložnice nebo do druhého dětského pokoje. Dále se z hlavní chodby dostanete do kuchyňského zázemí, spižírny, koupelny, samostatné toalety a do obývacího pokoje s dalším kuchyňským zázemím. Z hlavní chodby rovněž vede vstup na zahradu, do technických částí domu a do garáže. Technické části domu nabízí dílnu, dva skladové prostory a samostatnou toaletu.

Dům je postaven na pozemku o celkové rozloze 810 m², přičemž zastavěná plocha domu činí 250 m², obytné části domu mají užitnou plochu 123,9 m², technické části 39,6 m² a průjezd do dvora nabízí plochu 27,3 m². Zahrada poté dotváří část o ploše 560 m².

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Dům je průčelím orientován do hlavní ulice a je odsazen od silnice chodníkem, menší předzahrádkou a nájezdovou plochou do garáže. Vlastní nemovitost je umístěna v lokalitě, kde převažuje zástavba řadových i volně stojících rodinný domů a jako taková je dobře přístupná. V místě stavby úplná technická vybavenost - el. síť, kanalizace, vodovod, plynofikace, internet, přičemž dům nabízí napojení na veškeré zmíněné sítě. Vytápění nemovitosti i ohřev vody je řešen plynovým kondenzačním kotlem z roku 2018, který zajišťuje nízké provozní náklady celého domu. Celkové měsíční náklady na dodávku elektřiny, plynu i vody činí 4.800,- Kč.

Nemovitost je v dobrém technickém stavu a po částečné rekonstrukci především interiérových částí. Před několika lety proběhla výměna kotle vč. kompletních rozvodů topení s osazením nových radiátorů, byly udělány částečně nové rozvody elektřiny, nové rozvody vody i odpadů, instalována nová kuchyňská linka a v určitých částech domu položeny nové podlahy.

Dům je postaven především z cihelného zdiva, v uliční části částečně ze zdiva smíšeného. Okna a dveře v obvodových stěnách jsou dřevěné. Stropní konstrukce domu je v uliční částí dřevěná trámová a v částí nad koupelnou, obývacím pokojem a technickými části je stropní konstrukce z železobetonových prefabrikátů. Střešní konstrukce je tvořena dřevěným krovem s keramickou krytinou.

LOKALITA:

Obec Březolupy je dnes velmi oblíbenou lokalitou nacházející na trase z Uherského Hradiště do Zlína. Březolupy se staly zajímavou lokalitou pro bydlení zejména pro mladé rodiny a novou výstavbou a rekonstrukcemi starších domů se značně změnil vzhled a oblíbenost celé obce.

Občané mají k dispozici vše ze základní občanské vybavenosti: Obecní úřad, MŠ a ZŠ, Kulturní dům, Praktického lékaře, Knihovnu, Obchod s potravinami, Pohostinství, Autobusovou zastávku, Dětská hřiště, Sportovní hřiště, Moderní prodejnu na vše pro zahradu či dílnu Klempos a mnohá další.

Obec rovněž nabízí velmi dobrou dopravní dostupnost do Uherského Hradiště, Zlína, Napajedel či Uherského Brodu.

Pro více informací jsme vám k dispozici na níže uvedený kontaktech.

Budu se těšit na prohlídce, Michal Groulík a InStyle Real Estate.

RODINNÝ DŮM PO ČÁSTEČNÉ REKONSTRUKCI


VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA


DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ NEMOVITOSTIDOKUMENTACE DOMU KE STAŽENÍ


VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


KONTAKTNÍ ÚDAJE KANCELÁŘE

Jsme vám k dispozici pro jakékoliv doplňující dotazy.


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, 686 01 Staré Město

Michal Groulík

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz