PRONAJATO

STARTOVACÍ BYTOVÁ JEDNOTKA O DISPOZICI 2+1

BEDŘICHA BUCHLOVANA - UHERSKÉ HRADIŠTĚ


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Pronájem komfortní a moderně vybavené bytové jednotky o dispozici 2+1, nacházející se ve 4.NP bytového domu na ulici Bedřicha Buchlovana, Uherské Hradiště - Východ. Byt s podlahovou plochou 55,68 m2 je dispozičně řešen prostornou vstupní chodbou se soukromou šatnou, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, obývacím pokojem, samostatným kuchyňským zázemím a hlavní ložnicí.

VYBAVENÍ:

Majitel nemovitosti ponechává prakticky kompletní vybavení dané nemovitosti. K dispozici budete mít skříně a komody ve vstupní chodbě, komodu a sedačku v obývacím pokoji, skříň a komodu v hlavní ložnici, jídelní set a kompletně vybavenou kuchyňskou linku s veškerými zabudovanými spotřebiči a to vč. pračky se sušičkou.

K bytu dále náleží prostorný zděný sklep o rozloze 11 m2, který se nachází v přízemí bytového domu. Parkování pro obyvatele domu je k dispozici na veřejných plochách, které jsou k dispozici před bytovým domem.

KOHO HLEDÁME A OD KDY?

Celý budoucí nájemní vztah a jeho podmínky jsou založeny na konkrétním a korektním jednání s vlastníkem nemovitosti.

Hledáme nájemníka, který bude k bytu přistupovat jako ke svému vlastnímu a bude chtít udržovat jeho současný stav. Tato nemovitost je ideální pro jednoho až dva členy domácnosti.

Nekuřáci a zájemci bez zvířat jsou pro majitele prioritou.

Majitel bytu nabízí přátelský přístup, férovost a ochotu pro jakékoliv jednání.

Jednotka je připravena k řádnému užívání 1.4.2021.

PODMÍNKY:

Měsíční nájemné činí částku 11.000,- Kč.

Uvedené nájemné je bez energií, které činí 2.000,- Kč/měsíc. V celém domě jsou k dispozici televizní a internetové služby od společnosti INTERNEXT nebo UPC, přičemž tyto služby nejsou součástí nájemného či záloh na energie.

LOKALITA:

Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: Mateřskou a základní školu, lékařskou pohotovost, lékárnu, obchod s potravinami, cukrářskou výrobnu, dětské hřiště, sportovní hřiště, zastávku MHD a mnohá další.

Ve volném čase vám lokalita nabízí rychlou dostupnost do centra města, k obchodním domům Kaufland či Tesco a rovněž k různým sportovištím města, kde jsou k dispozici tenisové kurty, beachová hřiště a koupaliště s víceúčelovými hřišti.

Vřele doporučuji prohlídku.

Michal Groulík

PŘÍJEMNÉ OKOLÍ S VEŠKEROU OBČANSKOU VYBAVENOSTÍ


KOMPLETNĚ A MODERNĚ ZREKONSTRUOVANÝ BYT 2+1


PŮDORYSNÉ SCHÉMA JEDNOTKY


VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.