1.600.000,-- Kč

PRODEJ MENŠÍHO RODINNÉHO DOMU O DISPOZICI 2+1

BABICE U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Ve výhradním zastoupení si vám dovolujeme nabídnout ke koupi menší řadový rodinný dům o celkové dispozici 2+1, který naleznete v oblíbené lokalitě obce Babice u Uherského Hradiště. Rodinný dům, který byl budován ve 30. letech minulého století nabízí jedno obytné podlaží, sklepní prostory, technickou část, průjezd na zahradu a menší zahrádku ve vnitro-bloku.

Po vstupu do domu se ocitnete ve vstupní chodbě, která tvoří hlavní centrální část domu. Z této chodby se dostanete do hlavní ložnice nebo do obývacího pokoje na který dále navazuje kuchyňské zázemí a koupelna s toaletou. Pokud se vrátíme zpět do centrální chodby, můžeme se dostat na menší zahrádku ze které je vstup do podzemních částí a venkovní technické části.

Dům je průčelím orientován do hlavní ulice a je odsazen od silnice chodníkem a předzahrádkou. Vlastní nemovitost je umístěna v lokalitě, kde převažuje zástavba řadových i volně stojících rodinný domů a jako taková je dobře přístupná. V místě stavby úplná technická vybavenost - el. síť, kanalizace, vodovod i plynofikace, přičemž dům je napojen na elektřinu, plyn, vodovod a má vlastní jímku. Dům je postaven na pozemku o celkové rozloze 239 m2, přičemž obytné části domu mají plochu necelých 90 m2 a technické části necelých 50 m2. Zahrádka ve vnitro-bloku má poté cca 60 m2.

Rodinný dům je v původní stavu a vyžaduje tak celkovou rekonstrukci nebo demolici s využitím nového stavebního místa. Pro účely případné výstavby nového domu máme zpracovanou architektonickou studii moderní novostavby, kterou rádi osobně představíme.

LOKALITA:

Obec Babice je dnes velmi oblíbenou lokalitou nacházející se nedaleko Uherského Hradiště. Babice se staly zajímavou lokalitou pro bydlení zejména pro mladé rodiny a novou výstavbou a rekonstrukcemi starších domů se značně změnil vzhled a oblíbenost celé obce. Občané mají k dispozici: Obecní úřad, MŠ a ZŠ, Kulturní dům, Praktického lékaře, Českou poštu, Pražírnu kávy COFEESPOT, Knihovnu, Obchod s potravinami, Pohostinství, Autobusovou zastávku, Dětská i sportovní hřiště a mnohé další.

Obec především nabízí velmi dobrou dopravní dostupnost do Starého Města, Uherského Hradiště, Napajedel, Otrokovic, Zlína či Kroměříže.

Pro více informací jsme vám k dispozici na níže uvedený kontaktech.

Budu se těšit na prohlídce, Michal Groulík a InStyle Real Estate.

RODINNÝ DŮM URČENÝ KE KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI


PŘÍJEMNÉ OKOLÍ SE ZÁKLADNÍ OBČANSKOU VYBAVENOSTÍ


ARCHITEKTONICKÝ NÁVRH MOŽNÉHO VYUŽITÍ


VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V BLÍZKÉM OKOLÍ


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.