K DISPOZICI

NOVÉ A JEDINEČNÉ NÁJEMNÍ BYDLENÍ REZIDENCE POD SVAHY - UHERSKÉ HRADIŠTĚ

EXKLUZIVNÍ NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

PRONÁJEM NOVÉ BYTOVÉ JEDNOTKY O DISPOZICI 2+KK

28. ŘÍJNA 1558 - UHERSKÉ HRADIŠTĚ


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Nabízíme k pronájmu krásnou a moderní bytovou jednotku o dispozici 2+kk, nacházející se ve 2. nadzemním podlaží novostavby nově dokončeného developerského projektu Rezidence Pod Svahy - Uherské Hradiště, ulice 28. října.

Jednotka je tvořena prostornou vstupní chodbou se šatnou, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, velkometrážním obývacím pokojem s kuchyňským koutem a hlavní ložnicí. Z každé obytné místnosti je komfortní vstup na soukromou krytou terasu, která je situována s výhledem do okolní zeleně.

Bytová jednotka nabízí podlahovou plochu 57,6 m2, krytou terasu o ploše 14 m2, dále soukromou sklepní jednotku o ploše 3 m2 a jedno vyhrazené venkovní parkovací místo situované pouze pár metrů od vstupu do bytového domu.

VYBAVENÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ:

V bytové jednotce jsou použity nadstandardní materiály a vybavení, které je součástí a předmětem nájmu.

Jednotka je vybavena prostorou kuchyní s veškerými základními spotřebiči (myčka, pečící trouba, varná deska s digestoří, mikrovlnná trouba, dřez s baterií a samozřejmě LED osvětlení), koupelnovým zázemím, designovým osvětlením, přípravou pro klimatizaci a moderním domácím telefonem. Na novém nájemci již bude dovybavit svůj budoucí byt nábytkem, lednicí, elektronikou, pračkou a osobními věcmi.

Pro budoucí obyvatele je v přízemí domu k dispozici společná velmi prostorná kolárna pro umístění kol. Samozřejmostí je výtah a bezbariérový přístup v celém domě.

KOHO HLEDÁME A OD KDY?

Celý budoucí nájemní vztah a jeho podmínky jsou založeny na konkrétním a korektním jednání s vlastníkem nemovitosti. Hledáme nájemníka, který bude k bytu přistupovat jako ke svému vlastnímu a bude chtít udržovat jeho nový a neporušený stav.

Nekuřáci a zájemci bez zvířat jsou pro majitele prioritou. Majitel bytu nabízí přátelský přístup, férovost a ochotu pro jakékoliv jednání.

Jednotka je připravena k řádnému užívání již od 1.5.2024.

PODMÍNKY PRONÁJMU:

Měsíční nájemné činí částku 15.000,- Kč/měsíc.

Uvedené nájemné je bez energií, které budou stanoveny na základě osobní domluvy s majiteli a předpokládané výši 3.000,- Kč/měsíc. V celém domě jsou k dispozici televizní a internetové služby optikou od společnosti INTERNEXT nebo VODAFONE, přičemž tyto služby nejsou součástí nájemného či záloh na energie.

Majitel nemovitosti vyžaduje složení kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.

Odměna za zprostředkování činí jeden měsíční nájem vč. poplatků za energie.

LOKALITA:

Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: centrum města, mateřskou, základní, střední i vysokou školu, obchodní dům Tesco a Kaufland, dětské hřiště a hlavní sportoviště města, kde jsou k dispozici tenisové kurty, beachová hřiště a koupaliště s víceúčelovými hřišti a nespočtem dalších možností aktivit.

Pro více informací jsme vám k dispozici na uvedených kontaktech.

Vřele doporučuji prohlídku a budu se těšit na setkání.

Michal Groulík a InStyle Real Estate s.r.o.

KRÁSNÁ A MODERNÍ BYTOVÁ JEDNOTKA


NEJMODERNĚJŠÍ BYDLENÍ V UHERSKÉM HRADIŠTI


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


KONTAKTNÍ ÚDAJE KANCELÁŘE

Jsme vám k dispozici na níže uvedených kontaktech.


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, Staré Město

IČ: 050 56 993, DIČ: CZ05056993

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz