K DISPOZICI

NOVÉ A JEDINEČNÉ NÁJEMNÍ BYDLENÍ REZIDENCE POD SVAHY - UHERSKÉ HRADIŠTĚ

EXKLUZIVNÍ NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE

PRONÁJEM VYBAVENÉ BYTOVÉ JEDNOTKY O DISPOZICI 1+KK

28. ŘÍJNA 1557 - UHERSKÉ HRADIŠTĚ


ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:

Nabízíme k pronájmu krásnou a moderní bytovou jednotku o dispozici 1+kk, nacházející se ve 2. nadzemním podlaží novostavby nově dokončeného developerského projektu Rezidence Pod Svahy - Uherské Hradiště, ulice 28. října 1557.

Jednotka je tvořena prostornou vstupní chodbou, koupelnou se sprchovým koutem i toaletou a velkometrážním obývacím pokojem s kuchyňským koutem.

Bytová jednotka nabízí podlahovou plochu 35,6 m2, soukromou sklepní jednotku o ploše téměř 3 m2 a jedno vyhrazené venkovní parkovací stání umístěné přímo před vstupem do bytového domu.

VYBAVENÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ:

V bytové jednotce jsou použity nadstandardní materiály a vybavení, které je součástí a předmětem nájmu.

Jednotka je vybavena prostorou kuchyní se zabudovanými spotřebiči (lednice s mrazákem, pečící trouba, indukce s digestoří, dřez s baterií a samozřejmě LED osvětlení), šatní skříň s televizní komodou v hlavní obytné části, vestavěnými skříněmi ve vstupní chodbě, koupelnovým zázemím, designovým osvětlením, přípravou pro klimatizaci a moderním domácím telefonem.

Pro budoucí obyvatele je v přízemí domu k dispozici společná velmi prostorná kolárna pro umístění kol. Samozřejmostí je výtah a bezbariérový přístup.

KOHO HLEDÁME A OD KDY?

Celý budoucí nájemní vztah a jeho podmínky jsou založeny na konkrétním a korektním jednání s vlastníkem nemovitosti. Hledáme nájemníka, který bude k bytu přistupovat jako ke svému vlastnímu a bude chtít udržovat jeho nový a neporušený stav.

Nekuřáci a zájemci bez zvířat jsou pro majitele prioritou. Majitel bytu nabízí přátelský přístup, férovost a ochotu pro jakékoliv jednání.

Jednotka je připravena k řádnému užívání již od 1.3.2024.

PODMÍNKY:

Měsíční nájemné činí částku 11.500,- Kč vč. vyhrazeného parkovacího stání i sklepní jednotky.

Uvedené nájemné je bez energií, které budou stanoveny na základě osobní domluvy s majiteli a předpokládané výši 2.000,- Kč/měsíc. Dodávky elektrické energie si nájemce zajišťuje uzavřením vlastní smlouvy se zvoleným dodavatelem. V celém domě jsou k dispozici televizní a internetové služby optikou od společnosti INTERNEXT, přičemž tyto služby nejsou součástí nájemného či záloh na energie.

Majitel nemovitosti vyžaduje složení kauce ve výši dvou měsíčních nájmů. Odměna za zprostředkování činí jeden měsíční nájem vč. energií.

LOKALITA:

Veškerá občanská vybavenost je velmi silným benefitem dané nemovitosti. V okruhu pár minut pěší chůze máte k dispozici: centrum města, mateřskou, základní, střední i vysokou školu, obchodní dům Tesco a Kaufland, dětské hřiště a hlavní sportoviště města, kde jsou k dispozici tenisové kurty, beachová hřiště a koupaliště s víceúčelovými hřišti a nespočtem dalších možností aktivit.

Pro více informací jsme vám k dispozici na uvedených kontaktech.

Vřele doporučuji prohlídku a budu se těšit na setkání.

Michal Groulík a InStyle Real Estate s.r.o.

KRÁSNĚ VYBAVENÁ BYTOVÁ JEDNOTKA


NEJMODERNĚJŠÍ BYDLENÍ V UHERSKÉM HRADIŠTI


ONLINE REZERVACE PROHLÍDKY

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.


KONTAKTNÍ ÚDAJE KANCELÁŘE

Jsme vám k dispozici na níže uvedených kontaktech.


InStyle Real Estate s.r.o.

Zerzavice 2146, Staré Město

IČ: 050 56 993, DIČ: CZ05056993

+420 604 924 103

instyle@reality-instyle.cz